There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Építési beruházás - 512599-2021
Submission deadline has been amended by:  596594-2021
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2021/S 197-512599
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
M4 gyorsforgalmi út Törökszentmiklós-Kisújszállás
Hivatkozási szám: EKR000983462021
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés az M4 gyorsforgalmi út Törökszentmiklós-Kisújszállás (Kelet) közötti szakasz megvalósítására.
PST kód: A004.13
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45210000 Magasépítési munka
45221111 Közúti híd építése
45233110 Autópálya építése
45233128 Körforgalom építése
45233162 Kerékpárút építése
45233228 Útburkolat építése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az M4 2x2 sávos gyorsforgalmi út megvalósítása 34,29 km hosszúságban, 3,75 m széles forgalmi sávokkal, 20,00 m koronaszélességgel, vt=110 km/h tervezési sebességgel az alábbiak szerint:
- új nyomvonal: 118+000-143+500 km sz. között
- meglévő 2x1 sávos szakasz bővítése: 143+500-152+290 km sz. között
Csomópontok:
- 124+405 km sz. Törökszentmiklós-Kelet (4. sz. főúti) forgalmi csomópont
- 131+874 km sz. a 4204. j. úti forgalmi csomópont
- 143+255 km sz. a 4. sz. főúti forgalmi csomópont
1 db egyszerű pihenő (128+000 km sz.)
1 db komplex pihenő (143+255 km sz.)
Keresztező országos közutak:
- 2x1 sávos főút 6 db (32126. j. út; 4. sz. főút; 42101. j. út; 4204. j. út; 42304. j. út; 4. sz. főút)
Főpályát keresztező és párhuzamos Önkormányzati utak:
- keresztező földutak: 6 db
- párhuzamos földutak: 31 db
Műtárgyak:
- 11 db aluljáró
- 2 db felüljáró, melyek között van közút átvezetését szolgáló olyan felüljáró (vagy híd vagy aluljáró), melynek két közvetlen támasza közötti legnagyobb szabadnyílása 82,36 méter
- további 4 db műtárgy a három, fenn nevesített különszintű csomópont részeként valósul meg.
Üzemi Hírközlési Központ telepítése
Várható Közmű keresztezések:
- Hírközlő vezetékek
- Kis-, közép és nagyfeszültségű villamosvezetékek
- Ivóvíz-szennyvíz vezetékek
- Szénhidrogén vezetékek
Egyéb érintett Közmű beavatkozások:
- Közvilágítás
- Üzemi Hírközlés energiaellátás
- Érintésvédelem
- Üzemi Hírközlés
- Növénytelepítési feladatok
- Vízépítési feladatok, záportározók létesítésével
- Környezetvédelmi feladatok
- Forgalomtechnikai feladatok
A tárgyi építési beruházás oszthatatlan szolgáltatásnak minősül.
A nyertes ajánlattevő(k) által ellátandó feladatokat részletesen a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét arra, hogy a tárgyi közbeszerzési eljárás eredményeként megkötendő szerződés finanszírozására támogatásra irányuló igényt fog benyújtani, és ajánlatkérő a Kbt. 53. § (6) bekezdése alapján a támogatásra irányuló igény el nem fogadását, vagy az igényeltnél kisebb összegben történő elfogadását olyan körülménynek tekinti, amely miatt az eljárást eredménytelenné nyilváníthatja. Továbbá a Kbt. 135. § (12) bekezdése alapján a támogatási igény igényelt összegben történő elfogadását ajánlatkérő a szerződés hatálybalépését felfüggesztő feltételként köti ki.