Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
(DFP.271.175.2022.AMW) Dostawa zestawów odczynnikowych, kalibratorów, materiałów zużywalnych i kontrolnych wraz z dzierżawą analizatorów i wirówki dla Zakładu Mikrobiologii
Numer referencyjny: DFP.271.175.2022.AMW
II.1.2)Główny kod CPV33696500 Odczynniki laboratoryjne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów odczynnikowych, kalibratorów, materiałów zużywalnych i kontrolnych wraz z dzierżawą analizatorów i wirówki dla Zakładu Mikrobiologii