There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Services - 512740-2018
Lithuania-Vilnius: Expert witness services
2018/S 224-512740
Contract notice
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Statinio projekto bendroji, dalies, specialioji ekspertizė ir statinio projekto sprendinių ekspertizė
II.1.2)Main CPV code
71319000 Expert witness services
II.1.4)Short description:
Perkamos statinio projekto bendroji, dalies, specialioji ekspertizė ir statinio projekto sprendinių ekspertizės paslaugos.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Statinių grupė – pastatai. Projekto bendrosios, projekto dalies ir projekto specialiosios ekspertizės
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Statinio projekto ekspertizės rūšys – bendroji projekto ekspertizė, dalinė projekto ekspertizė, projekto specialioji ekspertizė.
Statinių kategorijos – visos statinių kategorijos (STR 1.01.03:2017„Statinių klasifikavimas“), statiniai, įrašyti į Valstybės investicijų programą.
Statinių grupės – visos statinių grupės (STR 1.01.03:2017„Statinių klasifikavimas“), neypatingi statiniai, kultūros paveldo statiniai, taip pat statiniai, esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje.
Statybos rūšys: nauja statyba, rekonstravimas, kapitalinis remontas, paprastasis remontas, tvarkomieji statybos darbai, tvarkybos darbai.
Projektai: techniniai projektai, techniniai-darbo projektai, darbo projektai, supaprastinti projektai, aprašai, tvarkomųjų statybos darbų projektai, tvarkomųjų paveldosaugos darbų projektai.
Projekto dalys pagal STR 1.04.04:2017 „Statinio projektas, projekto ekspertizė“.
Maksimalus 1 dalies paslaugų kiekis, vnt./36 mėn. – 355.
Statinių grupė – inžineriniai statiniai. Projektų bendrosios, projekto dalies ir projekto specialiosios ekspertizės
Lot No: 2
Maksimalus dalies paslaugų kiekis, vnt./36 mėn. – 818.
Statinių grupė – pastatai. Projekto sprendinių ekspertizė
Lot No: 3
Statybos rūšys: nauja statyba, rekonstravimas, kapitalinis remontas.
Projektai: techniniai projektai, techniniai-darbo projektai, darbo projektai, tvarkomųjų statybos darbų projektai, tvarkomųjų paveldosaugos darbų projektai.
Maksimalus 3 dalies paslaugų kiekis, vnt./36 mėn. – 19.
Statinių grupė – inžineriniai statiniai. Projekto sprendinių ekspertizė
Lot No: 4
Maksimalus 4 dalies paslaugų kiekis, vnt./36 mėn. – 81.
II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71319000 Ekspertų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pirkimo dalies Nr.: 4