2. Wadium musi być skutecznie wniesione przed upływem terminu składania ofert.
O uznaniu przez Zamawiającego, że wadium w pieniądzu wniesiono w wymaganym terminie, decyduje data i godzina księgowania środków na rachunku Zamawiającego.
5. Jeżeli wadium zostanie wniesione w pieniądzu przelewem, na poleceniu (w tytule) przelewu należy wpisać: „Wadium – przetarg nr 10/2019 ”, Zamawiający wymaga załączenia do oferty bankowego elektronicznego potwierdzenia dokonania przelewu wadium.