Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 513019-2019
България-София: Касети с тонер
2019/S 210-513019
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother („Брадър“) и Canon („Канон“) за нуждите на Министерство на финансите
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка има за цел да обезпечи нуждите на Министерство на финаисите от оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother („Брадър“) и Canon („Канон“).
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Целта на обществена поръчка е да се обезпечат нуждите на Министерство на финансите от следните артикули: Canon — касета с черен тонер — 12 бр., барабан (Canon imageRunner Advance 6265) — 2 бр., Canon 6265i — бутилка за остатъчен тонер — 8 бр.