II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa sprzętu komputerowego
Reference number: ZK-DZP.262.110.2021
II.1.2)Main CPV code30236000 Miscellaneous computer equipment
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego wg Załącznika Nr 2 (Specyfikacja techniczna – Opis przedmiotu zamówienia kol. 2) do SWZ i obejmuje:
1) dostawę sprzętu w miejsce wskazane przez Zamawiającego,
2) instalację i uruchomienie sprzętu (jeśli było wymagane w Specyfikacji technicznej),
3) udzielenie gwarancji na dostarczony sprzęt,
4) przekazanie Zamawiającemu wymaganych nośników, dokumentacji i podręczników wraz
z niezbędnymi akcesoriami (jeśli były wymagane w Specyfikacji technicznej),
przeszkolenie pracowników Zamawiającego (jeśli było wymagane w Specyfikacji technicznej).
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Komputer przenośny - 1 szt.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)30236000 Miscellaneous computer equipment
30213100 Portable computers
II.2.4)Description of the procurement:
Lot No: 2
Komputer stacjonarny AIO - 1 szt.
Lot No: 3
30213000 Personal computers
Urządzenie wielofunkcyjne - 1 szt.
Lot No: 4
30232110 Laser printers
Lot No: 5
Komputer osobisty - 1 szt.
Lot No: 6
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaCriteria below
Price
Komputer osobisty - 2 szt.
Lot No: 8