Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 513192-2021
Polska-Gdańsk: Artykuły informacyjne i promocyjne
2021/S 197-513192
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa materiałów promocyjnych
Numer referencyjny: ZP.21.2021
II.1.2)Główny kod CPV
39294100 Artykuły informacyjne i promocyjne
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych. Zamówienie zostało podzielone na sześć części opisanych w OPZ – załączniku nr 1 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia wraz z wyodrębnionymi częściami opisany został w OPZ – załączniku nr 1 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część 1
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
22462000 Materiały reklamowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Część 2
Część nr: 2
Część 3
Część nr: 3
Część 4
Część nr: 4
Część 5
Część nr: 5
Część 6
Część nr: 6