Supplies - 513242-2021
Submission deadline has been amended by:  582474-2021
Česko-Dačice: Kotle a ohřívače
2021/S 197-513242
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Snížení energetické náročnosti nemocnice Dačice, a.s.-energetický zdroj
II.1.2)Hlavní kód CPV
42160000 Kotle a ohřívače
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace dvou teplovodních plynových kondenzačních kotlů, výměníkové stanice, vzduchotechnika, měření a regulace a související stavební úpravy prostoru.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 12 809 920.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
45331110 Instalace a montáž kotlů
65210000 Rozvod plynu
45000000 Stavební práce
45300000 Stavební montážní práce
45232470 Vodní výměníkové stanice
42511100 Výměníky tepla
II.2.4)Popis zakázky: