Avis de préinformation relatif à un contrat de service public
Base juridique:
Règlement (CE) n° 1370/2007
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego
II.1.2)Code CPV principal60112000 Services de transport routier public
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)60112000 Services de transport routier public
II.2.4)Description des prestations:
Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych:
linia nr 1: Lubin-Rynarcice-Rudna-Radoszyce-Chobienia,
linia nr 2: Lubin-Rudna-Górzyn-Chobienia,
linia nr 3: Lubin-Rudna-Orsk.
(nature et quantité des services ou indication des besoins et des exigences)