Služby - 513623-2020
Česko-Třinec: Sběr odpadu
2020/S 210-513623
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Sběrný dvůr Třinec
Spisové číslo: MMT/60655/2020
II.1.2)Hlavní kód CPV
90511000 Sběr odpadu
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je zřízení a provozování sběrného dvora komunálních a jiných vybraných odpadů ve městě Třinci. Počet obyvatel k 1. 1. 2020 je 35 002. Organizace systému provozování sběrného dvora:
Jedná se o systém činností provozovatele, který zabezpečuje veškeré práce související s provozováním sběrného dvora. Veškeré činnosti musí odpovídat požadavkům příslušných legislativních předpisů.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 20 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
90512000 Odvoz odpadu
90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem veřejné zakázky je zřízení a provozování sběrného dvora komunálních a jiných vybraných odpadů ve městě Třinci. Počet obyvatel k 1. 1. 2020 je 35 002.
Organizace systému provozování sběrného dvora:
Předmětem veřejné zakázky je:
— zřízení sběrného dvora na katastrálním území města Třince, vybavení potřebnými kontejnery, manipulační technikou a havarijními prostředky pro případ havárie (na vlastní náklady provozovatele),
— zajištění provozu sběrného dvora za účelem přechodného skladování komunálních odpadů zejména objemného odpadu, nebezpečných složek komunálního odpadu, vytříděného odpadu, biologicky rozložitelného odpadu, dřeva, pneumatik a stavebních odpadů,
— zajištění místa zpětného odběru výrobků, a to na základě uzavřených smluv mezi zadavatelem a kolektivními systémy,
— organizování osvětové činnosti ve sběrném dvoře.