II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Obsługa, eksploatacja, naprawy bieżące i konserwacje pompowni w roku 2022 na terenie działania Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie”
Numer referencyjny: SZ.ROZ.2810.37.2021
II.1.2)Główny kod CPV50511100 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp cieczowych
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z utrzymaniem w pełnej sprawności technicznej wraz z obsługą przepompowni oraz wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych budowli przepompowni. Sprawne funkcjonowanie wymienionych stacji pomp ma na celu uregulowanie poziomu wód na polderach dla potrzeb gospodarki rolnej, a także zabezpieczenie i ochronę przeciwpowodziową. Szczegółowy opis robót i czynności składających się na przedmiot zamówienia dla danej części zamówienia zawarty został w załącznikach nr 10.1.1 – 10.4.4 do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV50532100 Usługi w zakresie napraw i konserwacji silników elektrycznych
50532200 Usługi w zakresie napraw i konserwacji transformatorów
77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
79993000 Usługi zarządzania obiektami budowlanymi i urządzeniami
45232152 Roboty budowlane w zakresie przepompowni
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12