II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Chirurgické sety vrátane súvisiacich služieb
Referenznummer der Bekanntmachung: FNsP FDR/RVO/263/2023/1634
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33162200 OP-Instrumente - LA16
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky sú: Chirurgické sety vrátane súvisiacich služieb nevyhnutné k operatíve Oddelenia centrálnych operačných sál a centrálnej sterilizácie a Oddelenia zákrokových sál a robotickej chirurgie Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica.
Predmet zákazky je rozdelený na 22 častí v závislosti od účelu použitia v operatíve v nasledovnom rozsahu:
- Časť č. 1: Sada chirurgických nástrojov určená k extirpácii vrátane súvisiacich služieb (3 kompletné sety),
- Časť č. 2: Sada chirurgických nástrojov určená k robotickej operatíve vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set),
- Časť č. 3: Sada chirurgických nástrojov určená k operácii šliach vrátane súvisiacich služieb (3 kompletné sety),
- Časť č. 4: Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám tváre vrátane súvisiacich služieb (3 kompletné sety),
- Časť č. 5: Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám prostaty vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set),
- Časť č. 6: Sada chirurgických nástrojov určená ku špeciálnym operačným zákrokom vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set),
- Časť č. 7: Sada chirurgických nástrojov určená k venter operáciám vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set),
- Časť č. 8: Sada chirurgických nástrojov určená k cievnym operačným zákrokom vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set),
- Časť č. 9: Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám: pruhu /hernie/, slepého čreva /apendektómia/ a prsníka /čiastočné, prípadne úplné odstránenie prsníka/ vrátane súvisiacich služieb (6 kompletných setov),
- Časť č. 10: Sada nástrojov určená k operáciám orgánov dutiny brušnej /bránice, žalúdka, čriev, pečene, sleziny, podžalúdkovej žľazy, lymfatickému systému/ klasickým prístupom/ vrátane súvisiacich služieb (6 kompletných setov nástrojov, 12 kompletných setov kontajnerov),
- Časť č. 11: Sada retraktora kompatibilná s používaným systémom MEDIFLEX určená k operačným výkonom v dutine brušnej vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set),
- Časť č. 12: Sada náhradných chirurgických nástrojov vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set),
- Časť č. 13: Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám v dutine hrudnej - pľúc, otvoreným operačným prístupom vrátane súvisiacich služieb (2 kompletné sety nástrojov, 4 kompletné sety kontajnerov),
- Časť č. 14: Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám v dutine hrudnej - pľúc, bránice, miniinvazívnym thorakoskopickým operačným prístupom vrátane súvisiacich služieb (2 kompletné sety nástrojov, 4 kompletné sety kontajnerov),
- Časť č. 15: Sada základných chirurgických nástrojov určená k operáciám oka vrátane súvisiacich služieb (2 kompletné sety),
- Časť č. 16: Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám vylučovacieho systému miniinvazívnym laparoskopickým operačným prístupom vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set nástrojov, 2 kompletné sety kontajnerov),
- Časť č. 17: Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám pečene a žlčových ciest miniinvazívnym laparoskopickým prístupom vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set nástrojov, 2 kompletné sety kontajnerov),
- Časť č. 18: Sada chirurgických nástrojov určená k rekonštrukčným operáciám mäkkých častí tváre pre nádorové procesy vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set),
- Časť č. 19: Sada náhradných chirurgických nástrojov k rekonštrukčným operáciám mäkkých častí tváre pre nádorové procesy vrátane súvisiacich služieb /doplnenie existujúceho setu/ (1 kompletný set),
- Časť č. 20: Sada základných chirurgických nástrojov určená k operáciám v dutine brušnej, pri akútnej zmene operačného prístupu laparoskopického na laparotomický vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set),
- Časť č. 21: Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám bedrového a kolenného kĺbu vrátane súvisiacich služieb (4 kompletné sety),
- Časť č. 22: Sada spinálneho retraktora určená k operáciám lumbálnej chrbtice vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set)
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 648 147.85 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sada chirurgických nástrojov určená k extirpácii vrátane súvisiacich služieb (3 kompletné sety)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Súčasťou predmetu zákazky je:
- označenie chirurgických nástrojov číslom setu podľa požiadavky verejného obstarávateľa,
- označenie kontajnerov podľa požiadavky verejného obstarávateľa,
- dodanie tovarov na určené miesto,
- protokolárne prevzatie a odovzdanie tovarov,
- odovzdanie dokumentácie,
- odborné zaškolenie obsluhy,
- komplexný záručný servis po dobu minimálne 24 mesiacov.
Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v súťažných podkladoch.
Sada chirurgických nástrojov určená k robotickej operatíve vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set)
Los-Nr.: 2
Sada chirurgických nástrojov určená k operácii šliach vrátane súvisiacich služieb (3 kompletné sety)
Los-Nr.: 3
Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám tváre vrátane súvisiacich služieb (3 kompletné sety)
Los-Nr.: 4
Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám prostaty vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set)
Los-Nr.: 5
Sada chirurgických nástrojov určená ku špeciálnym operačným zákrokom vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set)
Los-Nr.: 6
Sada chirurgických nástrojov určená k venter operáciám vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set)
Los-Nr.: 7
Sada chirurgických nástrojov určená k cievnym operačným zákrokom vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set)
Los-Nr.: 8
Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám: pruhu /hernie/, slepého čreva /apendektómia/ a prsníka /čiastočné, prípadne úplné odstránenie prsníka/ vrátane súvisiacich služieb (6 kompl. setov)
Los-Nr.: 9
Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám: pruhu /hernie/, slepého čreva /apendektómia/ a prsníka /čiastočné, prípadne úplné odstránenie prsníka/ vrátane súvisiacich služieb (6 kompletných setov)
Sada nástrojov určená k operáciám orgánov dutiny brušnej /bránice, žalúdka, čriev, pečene, sleziny,.../ klasickým prístupom/ vrát.súvis.služieb (6 kompl.setov nástrojov, 12 kompl.setov kontajnerov)
Los-Nr.: 10
Sada nástrojov určená k operáciám orgánov dutiny brušnej /bránice, žalúdka, čriev, pečene, sleziny, podžalúdkovej žľazy, lymfatickému systému/ klasickým prístupom/ vrátane súvisiacich služieb (6 kompletných setov nástrojov, 12 kompletných setov kontajnerov)
Sada retraktora kompatibilná s používaným systémom MEDIFLEX určená k operačným výkonom v dutine brušnej vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set)
Los-Nr.: 11
Sada náhradných chirurgických nástrojov vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set)
Los-Nr.: 12
Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám v dutine hrudnej - pľúc, otvoreným operačným prístupom vrátane súvisiacich služieb (2 kompletné sety nástrojov, 4 kompletné sety kontajnerov)
Los-Nr.: 13
Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám v dutine hrudnej - pľúc, bránice, miniinvazívnym thorakoskopickým operač.prístupom vrát.súvis.služieb (2 kompl.sety nástrojov, 4 kompl.sety kontajnerov)
Los-Nr.: 14
Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám v dutine hrudnej - pľúc, bránice, miniinvazívnym thorakoskopickým operačným prístupom vrátane súvisiacich služieb (2 kompletné sety nástrojov, 4 kompletné sety kontajnerov)
Sada základných chirurgických nástrojov určená k operáciám oka vrátane súvisiacich služieb (2 kompletné sety)
Los-Nr.: 15
Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám vylučovacieho systému miniinvazívnym laparoskopickým operačným prístupom vrátane súvisiacich služieb (1 kompl.set nástrojov, 2 kompl.sety kontajnerov)
Los-Nr.: 16
Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám vylučovacieho systému miniinvazívnym laparoskopickým operačným prístupom vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set nástrojov, 2 kompletné sety kontajnerov)
Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám pečene a žlčových ciest miniinvazívnym laparoskopickým prístupom vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set nástrojov, 2 kompletné sety kontajnerov)
Los-Nr.: 17
Sada chirurgických nástrojov určená k rekonštrukčným operáciám mäkkých častí tváre pre nádorové procesy vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set)
Los-Nr.: 18
Sada náhradných chirurgických nástrojov k rekonštrukčným operáciám mäkkých častí tváre pre nádorové procesy vrátane súvisiacich služieb /doplnenie existujúceho setu/ (1 kompletný set)
Los-Nr.: 19
Sada základných chirurgických nástrojov určená k operáciám v dutine brušnej, pri akútnej zmene operačného prístupu laparoskopického na laparotomický vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set)
Los-Nr.: 20
Sada chirurgických nástrojov určená k operáciám bedrového a kolenného kĺbu vrátane súvisiacich služieb (4 kompletné sety)
Los-Nr.: 21
Sada spinálneho retraktora určená k operáciám lumbálnej chrbtice vrátane súvisiacich služieb (1 kompletný set)
Los-Nr.: 22