Lieferungen - 514207-2022
Rumänien-București: Medizinische Verbrauchsartikel
2022/S 182-514207
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Acord cadru de furnizare sisteme de monitorizare continua glicemiei – set initiere
Referenznummer der Bekanntmachung: 4141
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Pachet sistem de monitorizare continua a glicemiei + consumabile pentru 3 luni (transmiter, serter/serteri si senzorii aferenti)
Cantitatea maxima estimata a contractului subsecvent 35 buc. Cantitatea minima estimata a acordului cadru 500 buc. Cantitatea maxima estimata a acordului cadru 800 buc.
Valoarea maxima estimata a contractului subsecvent este 190.610,00 lei fara TVA. Valoarea minima estimata a acordului cadru este 2.723.000 lei fara TVA. Valoarea maxima estimata a acordului cadru este 4.356.800,00 lei fara TVA.
Contractele subsecvente se vor incheia in baza acordului cadru de furnizare in functie de fondurile bugetare alocate cu aceasta destinatie, cel mai mare contract subsecvent, estimand ca va fi trimestrial sau sau pe orice perioada acoperita de disponibilul bugetar.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 4 356 800.00 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: