Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης – υπηρεσίες κοινής ωφέλειας
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/25/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Προμήθεια Κιβωτίων τοποθέτησης τριφασικών έξυπνων μετρητών Χ.Τ, παροχών Νο4 και Φ.Ο.Π
Αριθμός αναφοράς: 503010
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV31213100 Κυτία διανομής ηλεκτρικού ρεύματος
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Κιβωτίων τοποθέτησης τριφασικών έξυπνων μετρητών Χ.Τ, παροχών Νο4 και Φ.Ο.Π
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
40.000 Τεμάχια κιβωτίων τοποθέτησης τριφασικών έξυπνων μετρητών Χ.Τ, παροχών Νο4 και Φ.Ο.Π