II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup komputerów stacjonarnych i przenośnych, monitorów i drukarek
Referenznummer der Bekanntmachung: BIT.ZP.3021.36.2022.MS
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30213000 Personalcomputer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 870 000.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Komputery stacjonarne typu All i One
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213000 Personalcomputer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zakup 100 sztuk komputerów stacjonarnych typu All in One
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
Zakup 150 sztuk komputerów przenośnych
Komputery stacjonarne typu mini PC
Los-Nr.: 3
Zakup 30 sztuk komputerów stacjonarnych typu mini PC
Zakup monitorów komputerowych 24"
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30231300 Bildschirme
Zakup 60 sztuk monitorów komputerowych 24"
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Zakup 10 sztuk monitorów komputerowych 27"
Drukarki laserowe monochromatyczne A4
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30232110 Laserdrucker
Zakup 30 sztuk drukarek laserowych monochromatycznych A4
Druakrki laserowe kolorowe A4
Los-Nr.: 7
Zakup 10 sztuk drukarek laserowych kolorowych A4