Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Audiovisuele voorzieningen t.b.v. MindLabs
II.1.2)CPV-Code Hauptteil32321200 Audiovisuelle Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De levering van audiovisuele voorzieningen t.b.v. diverse ruimtes van MindLabs en een meerjaren onderhoudsovereenkomst op de geleverde voorzieningen.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
50340000 Reparatur und Wartung von audiovisuellen und optischen Geräten
32321300 Audiovisueller Bedarf
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Audiovisuele voorzieningen voor het Bruisend Hart, het Debat centrum, Grand Café, informatieschermen en een centrale bedienpost. Opdracht betreft zowel levering als installatie en (gefaseerde) oplevering. Aansluitend aan de opdracht start een vijf jaar lopende overeenkomst voor onderhoud en ondersteuning.