Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на течно гориво за отопление за нуждите на ОУ „Добри Войников", с. Каменар, общ. Варна
II.1.2)Основен CPV код09135100 Гориво за отопление
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на доставка е гориво за отопление, до обекти указани от възложителя на територията на село Каменар, община Варна. Гориво за отопление — газьол със съдържание на сяра < 0,001 %, дизелово гориво, код по КН27101943.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове09135100 Гориво за отопление
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката е доставка е гориво за отопление, до обекти указани от възложителя на територията на село Каменар, община Варна. Гориво за отопление — газьол със съдържание на сяра <0,001 %, дизелово гориво, код по КН 27101943.