Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Levering af kontormøbler til Det Europæiske Kemikalieagentur
Sagsnr.: ECHA/2019/424
II.1.2)Hoved-CPV-kode39100000 Møbler
II.1.4)Kort beskrivelse:
Formålet med dette udbud er levering af kontormøbler, tilbehør og tilhørende tjenester.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 400 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
1) kontormøbler, tilbehør og reservedele
2) istandsættelses- og vedligeholdelsestjenester vedrørende eksisterende og nye møbler
3) tilhørende tjenester.
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Προμήθεια επίπλων γραφείου για τον Ευρωπαϊκό Οργανισμό Χημικών Προϊόντων
Αριθμός αναφοράς: ECHA/2019/424
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV39100000 Έπιπλα
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Αντικείμενο της παρούσας διαδικασίας διαγωνισμού είναι η παροχή επίπλωσης γραφείου, εξαρτημάτων και συναφών υπηρεσιών.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 400 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
1) έπιπλα γραφείου, εξαρτήματα και ανταλλακτικά,
2) υπηρεσίες ανακαίνισης και συντήρησης για υπάρχοντα και νέα έπιπλα,
3) συναφείς υπηρεσίες.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of Office Furniture to the European Chemicals Agency
Reference number: ECHA/2019/424
II.1.2)Main CPV code39100000 Furniture
II.1.4)Short description:
The scope of this procurement procedure is the supply of office furniture, accessories and related services.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 400 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
1) Office furniture, accessories and spare parts;
2) Refurbishment and maintenance services for existing and new furniture;
3) Related services.
Base jurídica:
Diretiva 2014/24/UE
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Fornecimento de mobiliário de escritório a favor da Agência Europeia dos Produtos Químicos
Número de referência: ECHA/2019/424
II.1.2)Código CPV principal39100000 Mobiliário
II.1.4)Descrição resumida:
O âmbito do presente concurso consiste no fornecimento de mobiliário de escritório, acessórios e serviços conexos.
II.1.5)Valor total estimadoValor sem IVA: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.4)Descrição do concurso:
1) Mobiliário de escritório, acessórios e peças sobresselentes;
2) Serviços de renovação e manutenção para mobiliário existente e novo;
3) Serviços conexos.