Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Budoucí hrozby infekčních nemocí pro Evropu: Přístup založený na prognózách
Spisové číslo: OJ/2020/SMS/11516
II.1.2)Hlavní kód CPV73210000 Poradenství v oblasti výzkumu
II.1.4)Stručný popis:
Cíle celoevropské studie založené na prognózách týkající se (znovu) vznikajících infekčních chorob by mohly pomoci: identifikovat a stanovit prioritní oblasti pro opatření střediska ECDC a členských států (z hlediska rozvoje politiky a dlouhodobějšího plánování veřejného zdraví), identifikovat stávající synergie a mezery v oblasti připravenosti veřejného zdraví, určit priority v oblasti školení a rozvoje pracovních sil a identifikovat konkrétní následné aplikované výzkumné otázky.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 800 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV73210000 Poradenství v oblasti výzkumu
II.2.4)Popis zakázky:
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Künftige Bedrohungen Europas durch Infektionskrankheiten: Ein vorausschauender Ansatz
Referenznummer der Bekanntmachung: OJ/2020/SMS/11516
II.1.2)CPV-Code Hauptteil73210000 Beratung im Bereich Forschung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Die Absicht einer EU-weiten „vorausschauenden“ Studie über (wieder) auftretende Infektionskrankheiten könnte dazu beitragen, Bereiche für Maßnahmen des ECDC und der Mitgliedstaaten (im Hinblick auf die Politikentwicklung und die längerfristige Planung im Bereich der öffentlichen Gesundheit) zu ermitteln und Prioritäten zu setzen, bestehende Synergien und Lücken bei der Bereitschaft im Bereich der öffentlichen Gesundheit zu ermitteln, Prioritäten für die Ausbildung und die Entwicklung von Arbeitskräften festzulegen und spezifische Fragen der angewandten Forschung im Anschluss daran zu identifizieren.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 800 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)73210000 Beratung im Bereich Forschung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Meil on hea meel teatada, et portaali TED uus versioon võetakse kasutusele 29. jaanuaril 2024 (esialgne kuupäev – kinnitamisel!) Olete huvitatud uutest funktsioonidest, täiendustest ja mõjust, mida need kasutajatele kaasa toovad? Kutsume teid lugema meie artiklit, et teha lähemalt tutvust peamiste uute muudatuste ja funktsioonidega.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Euroopa eelseisvad võimalikud nakkushaigusohud: tulevikuseireline käsitlus
Viitenumber: OJ/2020/SMS/11516
II.1.2)CPV põhikood
73210000 Uurimise nõustamisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Kogu ELi hõlmavast (taas)-esilekerkiva nakkushaiguse „tulevikuseire” uuringust võiks olla abi järgmises: ECDC ja liikmesriigi meetmevaldkondade määratlemine ja prioritiseerimine (seoses poliitika väljatöötamise ja rahvatervise pikemaajalise planeerimisega); rahvatervise valmisolekus olemasolevate sünergiate ja lünkade määratlemine; koolituse ja tööjõu täiustamise prioriteetide määratlemine; ning konkreetsete rakenduslike jätkuuuringute küsimuste määratlemine.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 800 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Viitoarele amenințări ale bolilor infecțioase pentru Europa: O abordare prospectivă
Număr de referinţă: OJ/2020/SMS/11516
II.1.2)Cod CPV principal73210000 Servicii de consultanţă în cercetare
II.1.4)Descriere succintă:
Scopul unui studiu prospectiv la nivelul UE privind bolile infecțioase (re)emergente ar putea contribui la: identificarea și prioritizarea domeniilor pentru acțiunile ECDC și ale statelor membre (în ceea ce privește elaborarea de politici și planificarea sănătății publice pe termen mai lung); identificarea sinergiilor și lacunelor existente în pregătirea sănătății publice; identificarea priorităților pentru formare și dezvoltarea forței de muncă; și identificarea problemelor specifice de cercetare aplicate în continuare.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 800 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)73210000 Servicii de consultanţă în cercetare
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Framtida hot mot infektionssjukdomar i Europa: En framsynt strategi
Referensnummer: OJ/2020/SMS/11516
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod73210000 Forskningsrådgivning
II.1.4)Kort beskrivning:
Syftet med en EU-omfattande framtidsstudie om (åter)uppkomst av infektionssjukdomar kan bidra till att fastställa och prioritera områden för ECDC:s och medlemsstaternas åtgärder (när det gäller policyutveckling och långsiktig folkhälsoplanering); identifiera befintliga synergier och luckor i folkhälsoberedskapen, fastställa prioriteringar för utbildning och arbetskraftsutveckling; samt fastställa specifika uppföljningsfrågor avseende tillämpad forskning.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 800 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)73210000 Forskningsrådgivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: