Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS schoolmeubilair primair onderwijs
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie39160000 Schoolmeubilair
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op het DAS voor de levering van schoolmeubilair primair onderwijs voor Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs Noventa. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van schoolmeubilair primair onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012 en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoolmeubilair voor primair onderwijs die nodig zijn voor een organisatie als Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs Noventa onderwijs met 1 700 leerlingen en 180 medewerkers.