Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Tervezési szerz. az „M8 gyorsforgút M7–Dunaújv. és Dunavecse–Kecskemét közötti sz-án körny. hat. tan. és tan. terv kész., tov. eng.i és kivit. terv kész. tov. eng. és kivit. terv készítése tárgyában
II.1.2)Fő CPV-kód71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Tervezési szerződés az „M8 gyorsforgalmi út M7–Dunaújváros és Dunavecse–Kecskemét közötti szakaszán környezeti hatástanulmány és tanulmányterv készítése, továbbá engedélyezési és kiviteli terv készítése” tárgyában
VI. szakasz: Kiegészítő információk