Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„SUKCESYWNA DOSTAWA PALIW PŁYNNYCH: OLEJU NAPĘDOWEGO ON I OLEJU OPAŁOWEGO DO ZBIORNIKÓW PALIW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W ZZO LULKOWO ORAZ BARDO K/WRZEŚNI”
Numéro de référence: ZP-URB-1/2023
II.1.2)Code CPV principal09134000 Gasoils
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna „SUKCESYWNA DOSTAWA PALIW PŁYNNYCH: OLEJU NAPĘDOWEGO ON I OLEJU OPAŁOWEGO DO ZBIORNIKÓW
PALIW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W ZZO LULKOWO ORAZ BARDO K/WRZEŚNI”
zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy paliw płynnych: oleju napędowego ON i oleju opałowego do zbiorników paliw znajdujących się w ZZO Lulkowo oraz Bardo k/Wrześni
a) olej napędowy (ON) 140 000 dm3;
b) olej opałowy – 80 000 dm 3
Paliwa sprzedawane przez Dostawcę w ramach niniejszego postępowania musza spełniać wymagania jakościowe według obowiązujących norm w tym zakresie m.in., Polskie Normy PN/EN 590, PN-C-960..oraz Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 23 października 2015 roku, poz. 1680).