II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΑΝΤΙΩΝ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ
Αριθμός αναφοράς: 44/2021
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV18424300 Γάντια μιας χρήσης
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 235 602.50 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για μέγιστο αριθμό τμημάτων: 9
Μέγιστος αριθμός τμημάτων που μπορούν να ανατεθούν σε έναν προσφέροντα: 9
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
1.1 ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ/ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΑ ΓΑΝΤΙΑ Αποστειρωμένα εξεταστικά γάντια από φυσικό λάτεξ μεγέθη S-M-L
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV18424300 Γάντια μιας χρήσης
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
1.2 ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ/ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΑ ΓΑΝΤΙΑ Μη αποστειρωμένα εξεταστικά γάντια από φυσικό λάτεξ με πουδρα μεγέθη S-M-L -XL
Αριθμός τμήματος: 2
1.5 ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ/ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΑ ΓΑΝΤΙΑ Μη αποστειρωμένα γαντια εξεταστικά χωρίς πούδρα νιτριλίου ΜΕΓΕΘΗ S-M-L-XL
Αριθμός τμήματος: 3
1.7 ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ/ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΑ ΓΑΝΤΙΑ Γάντια χημειοπροστασίας, μη αποστειρωμένα μεγέθη S-M-L
Αριθμός τμήματος: 4
1.8 ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ/ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΑ ΓΑΝΤΙΑ Γάντια χημειοπροστασίας, αποστειρωμένα μεγέθη S-M-L
Αριθμός τμήματος: 5
2.1 ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΓΑΝΤΙΑ Χειρουργικά γάντια γενικής χειρουργικής με πούδρα μεγέθη 6.5- 7- 7,5-8-8,5
Αριθμός τμήματος: 6
2.2 ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΓΑΝΤΙΑ Χειρουργικά γάντια γενικής χειρουργικής χωρίς πούδρα μεγέθη 6.5- 7- 7,5-8-8,5
Αριθμός τμήματος: 7
2.5 ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΓΑΝΤΙΑ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΑ ΓΑΝΤΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ μεγέθη 6,5 -7-7,5-8-8,8-5
Αριθμός τμήματος: 8
2.7 ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΓΑΝΤΙΑ ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΑ ΓΑΝΤΙΑ-ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΓΑΝΤΙΑ - Να πληρούν τις προδιαγραφές των γαντιών γενικής χειρουργικής όλα τα μεγέθη
Αριθμός τμήματος: 9