Lieferungen - 515929-2021
die Slowakei-Bratislava: Mobilfunkgeräte
2021/S 198-515929
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Mobilné telefóny
Referenznummer der Bekanntmachung: 8900/2021-260
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
32250000 Mobilfunkgeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom DNS bude dodanie nových originálnych tovarov - mobilných telefónov podľa predloženej technickej špecifikácie predmetu zákazky vrátane príslušenstva, nabíjačiek, ochranných obalov, skiel a služby inštalácie ochranných skiel, LTE USB modemov, ktoré sú bežne dostupné na trhu zaradené v skupine 322 hlavného slovníka uvedenej v Spoločnom slovníku obstarávania (CPV).
Podrobná špecifikácia predmetu konkrétnej zákazky zadávanej v rámci DNS bude uvedená vo výzve na predkladanie ponúk, pričom môže:
-obsahovať tovary a služby s inými technickými špecifikáciami, ktoré sú bežne dostupné na trhu a sú v rozsahu skupiny 322 uvedenej v hlavnom slovníku CPV.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 2 937 462.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
32260000 Datenübertragungsanlagen
60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: