Došlo je do tehničke greške koja utječe na prikaz URL-ova u obavijestima e-obrazaca. Nastojimo što prije riješiti taj problem. U međuvremenu predlažemo da uklonite zarez (ili eventualne druge posebne znakove) na kraju URL-a. Ispričavamo se zbog neugodnosti.
Roba - 516297-2020
Hrvatska-Samobor: Prirodni plin
2020/S 212-516297
Obavijest o nadmetanju
Roba
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava opskrbe prirodnim plinom
Referentni broj: 6-VV-20-6
II.1.2)Glavna CPV oznaka
09123000 Prirodni plin
II.1.4)Kratak opis:
Nabava opskrbe prirodnim plinom za Grad Samobor, Dječji vrtić Grigor Vitez, Samobor i Dječji vrtić Izvor, Samobor.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 4 800 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave: