Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на МВнР
II.1.2)Основен CPV код30199200 Пликове, пощенски карти и неилюстровани пощенски картички
II.1.4)Кратко описание:
Обществена поръчка по реда на чл. 82, ал. 3 от ЗОП с предмет „Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на министерство на външните работи“ по рамково споразумение № СПОР-6/02.06.2020 г. на ЦОП.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществена поръчка по реда на чл. 82, ал. 3 от ЗОП с предмет „Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на външните работи“ по рамково споразумение № СПОР-6/2.06.2020 г. на ЦОП.