Доставки - 516785-2020
България-София: Принадлежности за офиса
2020/S 212-516785
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерството на енергетиката.
II.1.2)Основен CPV код
30192000 Принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерството на енергетиката по рамково споразумение № СПОР-5/2.06.2020 г.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерството на енергетиката