There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 516817-2021
Submission deadline has been amended by:  572239-2021
Polska-Świdwin: Usługi związane z odpadami
2021/S 198-516817
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wywóz odpadów komunalnych, płynnych, gastronomicznych i medycznych
Numer referencyjny: ZP/47/2021
II.1.2)Główny kod CPV
90500000 Usługi związane z odpadami
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na:
a) sukcesywnym odbiorze i transporcie odpadów komunalnych stałych (segregowanych i niesegregowanych);
b) opróżnianiu zbiorników bezodpływowych wraz z transportem nieczystości płynnych (ścieki);
c) odbiorze, transporcie i utylizację odpadów gastronomicznych kategorii 3,
d) odbiorze, transporcie i unieszkodliwianiu odpadów medycznych o kodach 18 01 03*, 18 01 09.
Szczegółowy opis, zakres przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe, związane z realizacją przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 4 a, b, c do SWZ – Projekt umowy.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1 – Garnizon Świdwin – odpady komunalne i płynne
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Zadanie nr 2 - Garnizon Świdwin – odpady gastronomiczne
Część nr: 2
Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na odbiorze, transporcie i utylizację odpadów gastronomicznych kategorii 3,
Zadanie nr 3 – Garnizon Mrzeżyno – odpady komunalne i płynne
Część nr: 3
Zadanie nr 4 – Garnizon Mrzeżyno i Trzebiatów
Część nr: 4
Zadanie nr 5 – Garnizon Trzebiatów - odpady komunalne i płynne
Część nr: 5
Zadnie nr 6 – Garnizon Mirosławiec - odpady komunalne i płynne
Część nr: 6
Zadanie nr 7 - Garnizon Mirosławiec odpady gastronomiczne
Część nr: 7
Zadanie nr 8 – Garnizon Świdwin odpady medyczne
Część nr: 8
Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na odbiorze, transporcie i unieszkodliwianiu odpadów medycznych o kodach 18 01 03*,
18 01 09.