Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
PRC_0103/2020_GAE: AR0563: empreitada de execução da Estação Elevatória de Redondelo e trabalhos complementares do Sistema Intercetor de Terras de Bouro
Numer referencyjny: PRC_0103/2020_GAE - AR0563
II.1.2)Główny kod CPV45232423 Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
II.1.4)Krótki opis:
PRC_0103/2020_GAE: AR0563: empreitada de execução da Estação Elevatória de Redondelo e trabalhos complementares do Sistema Intercetor de Terras de Bouro.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45232423 Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
45232451 Roboty odwadniające i nawierzchniowe
II.2.4)Opis zamówienia: