Blago - 516960-2017
Luksemburg-Luxembourg: EIB - Zagotavljanje izdelkov za podporo infrastrukture IT in operativnih storitev v skupini EIB
2017/S 247-516960
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Zagotavljanje izdelkov za podporo infrastrukture IT in operativnih storitev v skupini EIB
Referenčna številka dokumenta: OP-1456
II.1.2)Glavna koda CPV
30200000 Računalniška oprema in pribor
II.1.4)Kratek opis:
Ta javni razpis zajema vzpostavitev kanala za pridobivanje posebne strojne in programske opreme (ter njeno namestitev, vzdrževanje, integracijo in povezane storitve) za podporo končnih uporabnikov IT, infrastrukture in omrežja ter enotnih komunikacijskih storitev in dejavnosti zadevnih organizacijskih enot Oddelka za informacijsko tehnologijo Evropske investicijske banke.
Podpisani bodo večkratni okvirni sporazumi z največ 3 ponudniki.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
Vrednost brez DDV: 86 908 050.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV
30230000 Oprema za računalnike
30210000 Naprave za obdelavo podatkov (strojna oprema)
32420000 Oprema za omrežje
48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
51610000 Storitve inštalacije računalnikov in opreme za obdelavo podatkov
72260000 Storitve, povezane s programsko opremo
50320000 Storitve popravila in vzdrževanja osebnih računalnikov
72610000 Storitve računalniške podpore
72261000 Podporne storitve za programsko opremo
II.2.4)Opis javnega naročila:
EIB namerava vzpostaviti in vzdrževati dobavni kanal za javno naročilo in obnovo posebne strojne in programske opreme (ter njeno namestitev, vzdrževanje, integracijo in povezane storitve), ki se uporablja v EIB (ki jo dobavljajo različne tretje osebe kot prodajalci), z največ 3 ponudniki s pomočjo večkratnega okvirnega sporazuma s ponovnim odpiranjem konkurence.
Dobavni kanal bo zagotovljen v obliki kataloga izdelkov v zvezi z naslednjim:
- strojna oprema IT,
- programska oprema,
- povezane storitve.
Za dodatne podrobnosti glejte razpisno dokumentacijo.