Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
17896 Dyzelinių traukinių PESA 630MiL ašidėžių guolinių blokų TIMKEN ESR 195545 gamyklinio remonto paslaugų ir naujų ašidėžių guolinių blokų pirkimas
II.1.2)Code CPV principal50222000 Services de réparation et d'entretien de matériel roulant
II.1.4)Description succincte:
Pirkimo objektas yra dyzelinių traukinių PESA 630MiL ašidėžių guolinių blokų TIMKEN ESR 195545 gamyklinio remonto paslaugų ir naujų ašidėžių guolinių blokų
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations: