Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Försäkringsupphandling Arvika Fastighets AB
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod66510000 Försäkringar
II.1.4)Kort beskrivning:
Försäkringsupphandling avseende Fastighets- och Förvaltningsförsäkring
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 16 525 280.00 SEK
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)66510000 Försäkringar
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: