Lieferungen - 517746-2022
Submission deadline has been amended by:  568944-2022
Polen-Chąśno: Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
2022/S 184-517746
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Dostawa, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę - pellet” w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Referenznummer der Bekanntmachung: SG.271.2.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę - pellet
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część nr 1: Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45300000 Bauinstallationsarbeiten
45310000 Installation von elektrischen Leitungen
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1) Część nr 1: Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych :
− panele fotowoltaiczne na terenie prywatnych posesji mieszkańców gminy – ilość instalacji 60 szt.,
Część nr 2: Dostawa i montaż kolektorów słoneczne oraz kotłów na biomasę
Los-Nr.: 2
09331100 Thermische Sonnenkollektoren
44621200 Heizkessel
45330000 Installateurarbeiten
45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
45332200 Wasserinstallationsarbeiten
2) Część nr 2: Dostawa i montaż kolektorów słoneczne oraz kotłów na biomasę:
- solary – ilość instalacji 17 szt.,
- Kotły na biomasę- pellet– ilość instalacji 12 szt.,
- kotły na biomasę - pellet w budynkach użyteczności publicznej – 2 szt.