We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 517860-2022
Poland-Wrocław: Electricity
2022/S 184-517860
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Część I Dostawa energii elektrycznej do budynków DOW NFZ we Wrocławiu, Część II Dostawa energii elektrycznej do budynku DOW NFZ w Jeleniej Górze, Część III dostawa energii elektrycznej do budynku DOW
Reference number: WAG.261.3.10.2022
II.1.2)Main CPV code
09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1.1 Część I Dostawa energii elektrycznej do budynków DOW NFZ we Wrocławiu
1.2 Część II Dostawa energii elektrycznej do budynku DOW NFZ w Jeleniej Górze
1.3 Część III Dostawa energii elektrycznej do budynku DOW NFZ w Legnicy
na zasadach określonych w ustawie Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. oraz w wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych oraz zasadach wynikających z ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa energii elektrycznej do budynków DOW NFZ we Wrocławiu
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Budynek A przy ul. Joannitów 6 we Wrocławiu
Moc przyłączeniowa budynku 165 kW
Moc umowna 165 kW
Grupa przyłączeniowa IV
Grupa taryfowa C21
Szacowane zużycie na 2023 r. 420 000 kWh
Energia elektryczna przesyłana jest przyłączem ZK – 3b o napięciu 0,4 kV
Budynek A przy ul. Joannitów 6 we Wrocławiu - REZERWA
Moc przyłączeniowa 30 kW
Moc umowna 15 kW
Grupa przyłączeniowa V
Grupa taryfowa C 11
Budynek C przy ul. Dawida 2 we Wrocławiu
Moc przyłączeniowa budynku 160 kW
Moc Umowna 160 kW
Szacowane zużycie na 2023 r. 360 000 kWh
Energia elektryczna jest przesyłana do miejsca dostarczenia linią kablową, złącze ZK 3a. Granica własności ustalona na zaciskach prądowych na wyjściu przewodów od zabezpieczenia w złączu ZK -3a w kierunku instalacji odbiorcy.
Budynek B przy ul. Glinianej nr 20-22 we Wrocławiu
Moc przyłączeniowa budynku 40 kW
Moc umowna 40 kW
Grupa taryfowa C11
Granica własności ustalona na zaciskach prądowych na wyjściu przewodów od zabezpieczenia w złączu, w kierunku instalacji odbiorcy.
Szacowane zużycie na 2023 r. 18 000 kWh
Dostawa energii elektrycznej do budynku DOW NFZ w Jeleniej Górze
Lot No: 2
Budynek przy ul. Wolności 18 w Jeleniej Górze
Moc przyłączeniowa budynku 52 kW
Moc umowna 14 kW
Szacowane zużycie na 2023 r. 7 200 kWh
Miejscem dostarczenia energii elektrycznej są zaciski WLZ w ZK-3.
Dostawa energii elektrycznej do budynku DOW NFZ w Legnicy
Lot No: 3
Budynek przy ul. Jana Pawła II 7 w Legnicy
Moc przyłączeniowa budynku 70 kW
Szacowane zużycie na 2023 r. 42 000 kWh
Miejscem dostarczenia energii elektrycznej jest przyłącze – stacja transformatorowa R 274-11 o napięciu 04, kV
Miejscem rozgraniczenia własności urządzeń elektroenergetycznych są zaciski prądowe na wyjściu przewodów od zabezpieczenia w złączu, w kierunku instalacji Odbiorcy.