There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Supplies - 518104-2022
Submission deadline has been amended by:  701328-2022
Nederland-'s-Hertogenbosch: Wereldwijd navigatie- en plaatsbepalingssysteem (gps of dergelijke)
2022/S 184-518104
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
RAV Brabant MWN navigation and information system (NIS)
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
38112100 Wereldwijd navigatie- en plaatsbepalingssysteem (gps of dergelijke)
II.1.4)Korte beschrijving:
Opdrachtgever is op zoek naar een partner die ons een end-to-end oplossing kan bieden (inclusief soft- en hardware). Deze partner zorgt voor ‘ontzorging’ op het gebied van soft- en hardware, updates en upgrades en heeft een 24/7 support helpdesk. De oplossing is tevens ook future proof.
Andere vereisten zijn ;
• de hardware is gemakkelijk te vervangen door RAV BMWN bij defecten;
• de oplossing heeft een precieze locatie bepaling zonder een (noemenswaardige) vertraging;
• de oplossing heeft een hoge response tijd op het gebied van GNSS signaal en dataverkeer;
• de oplossing moet stabiel zijn en een hoge beschikbaarheid hebben.
Tevens moet de oplossing ook inclusief een aanzienlijke hoeveelheid aan geo-informatie en POI’s bevatten. RAV Brabant moet ook in de gelegenheid zijn om deze zelf op een makkelijke manier te kunnen aanvullen en beheren.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
34933000 Navigatie-uitrusting
48814000 Medische-informatiesystemen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De waarde van deze geschatte totale omvang bedraagt ca. 700.000 euro excl. BTW. Deze waarde bestaat uit levering van 100 gebruiksklare Navigatie- en Informatiesystemen inclusief beheer, onderhoud en support, 15 reserve Navigatie- en Informatiesystemen en een optionele additionele aanschaf van maximaal 50 gebruiksklare Navigatie- en Informatiesystemen gedurende de looptijd van deze Raamovereenkomst.