Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Ontwikkeling van een smartphone applicatie voor geotagged photos en perceelskenmerken via 'augmented reality'
Referentienummer: Departement Landbouw en Visserij-OPD/CAPSAT/APP/2019/01-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht betreft de ontwikkeling van een smartphone applicatie die landbouwers toelaat om op een verzekerde manier ‘geotagged photos’ te kunnen nemen en versturen, met een grafische overlay van landbouwperceelskenmerken via 'augmented reality' op de camera. Het Departement Landbouw en Visserij zoekt hierbij een evenwicht tussen de efficiëntiewinsten binnen de controle op de monitoring van landbouwpercelen en een dienstverlening naar klanten toe. De gebruiksvriendelijkheid van de applicatie is van uiterst grote belangrijkheid voor een vlotte en wijdverspreide ingebruikname door onze klanten. De app moet een aantal functionaliteiten bevatten (zie selectieleidraad).
De ontwikkeling en de uitrol van de applicatie moet afgerond zijn binnen een periode van 6 maanden te rekenen vanaf de datum van gunning. In principe wordt de start van deze opdracht voorzien vanaf 14.2.2020.