Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката е услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Агенция за държавна финансова инспекция по рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. на Централния орган за покупки (ЦОП)
Раздел VІ: Допълнителна информация