II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Javno naročilo blaga po odprtem postopku za nakup in dobavo sistema PAM (sistem za upravljanje privilegiranih dostopov)
Referenznummer der Bekanntmachung: JN 430-887/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil32571000 Kommunikationsinfrastruktur
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet javnega naročanja je nakup in dobava sistema PAM (sistem za upravljanje privilegiranih dostopov)
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 4
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32571000 Kommunikationsinfrastruktur
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Nakup in dobava sistema PAM
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sistem večfaktorske avtentikacije
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30236200 Datenverarbeitungsanlagen
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: JN 430-887/2022
II.1.2)Glavna koda CPV32571000 Komunikacijska infrastruktura
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
Največje število sklopov, ki so lahko oddani enemu ponudniku: 4
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV32571000 Komunikacijska infrastruktura
II.2.4)Opis javnega naročila:
II.2.1)Naslov:
Št. sklopa: 2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV30236200 Oprema za obdelavo podatkov
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 3
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 4