Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Full operational lease elektrische scooters
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34421000 Scooters
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht betreft het leveren van elektrische scooters op basis van "Full operational lease". Het doel is om het scooterpark te verduurzamen, maar tegelijk bij te dragen aan één (1) van de primaire processen, het afnemen van AM-2 examens.
Voor meer informatie inzake de scope, verwijs ik u graag naar het Beschrijvend document.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34420000 Scooters en fietsen met hulpmotor
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Maximaal €900.000,- over de gehele contractsperiode van vier (4) jaar.