Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Update or Development of the Strategic Research Agendas
Reference number: 18.ESI.OP.301
II.1.2)Main CPV code73000000 Research and development services and related consultancy services
II.1.4)Short description:
The general objective of this framework contract is to support the continued and ongoing development and update of the SRA’s and the TBB’s with new inputs, following the tools and processes developed either for OSRA or for the OSRA toolchain.
Fógra maidir le hathruithe nó faisnéis bhreise
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Nuashonrú nó Forbairt na gClár Straitéiseach Taighde
Uimhir thagartha: 18.ESI.OP.301
II.1.4)Cur síos achomair:
Is é cuspóir ginearálta an chreatchonartha seo chun tacú leis an bhforbairt leanúnach atá ar siúl agus le nuashonrú na gClár Straitéiseach Taighde agus na mBloc Tógála Snáithithe le hionchuir nua, tar éis na n-uirlisí agus na bpróiseas a forbraíodh d’Ailtireacht Tagartha Bogearraí ar Bord nó d’uirlis-slabhra na hAiltireachta Tagartha Bogearraí ar Bord.