Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa węży do wody i pary, sprężonego powietrza, gazów, benzyny i olejów, środków chemicznych – odpornych na ścieranie dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (nr grupy 251-9)
Nuorodos numeris: 701802247
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44165100 Žarnos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę węży do wody i pary, sprężonego powietrza, gazów, benzyny i olejów, środków chemicznych – odpornych na ścieranie dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1-13
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44165100 Žarnos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zadanie nr 1 - Węże przemysłowe spawalnicze.
Zadanie nr 2 - Węże przemysłowe specjalnego przeznaczenia do sprężonego powietrza.
Zadanie nr 3 - Węże przemysłowe do sprężonego powietrza bez olejoodporności.
Zadanie nr 4 - Węże przemysłowe do sprężonego powietrza olejoodporne.
Zadanie nr 5 - Węże przemysłowe specjalnego przeznaczenia do wody ssawne.
Zadanie nr 6 - Węże przemysłowe specjalnego przeznaczenia do wody tłoczne.
Zadanie nr 7 - Węże przemysłowe do wody tłoczne.
Zadanie nr 8 - Węże przemysłowe specjalnego przeznaczenia do wody z piaskiem.
Zadanie nr 9 Węże przemysłowe specjalnego przeznaczenia do wody tłoczne górnicze.
Zadanie nr 10 Węże przemysłowe specjalnego przeznaczenia do wody tłoczne górnicze.
Zadanie nr 11 Węże przemysłowe specjalnego przeznaczenia do wody tłoczne górnicze.
Zadanie nr 12 Węże przemysłowe do wody tłoczne.
Zadanie nr 13 Węże przemysłowe do wody tłoczne.
Dostawy - 518599-2019
Polska-Katowice: Węże
2019/S 211-518599
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701802247
II.1.2)Główny kod CPV
44165100 Węże
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadania od 1-13
Część nr: 1-13
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia: