Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
18627 Degalų nupylimo vožtuvų, oro filtro įdėklų, krumpliaračių, riebokšlių ir kitų dalių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
Sutarties maksimali vertė 6 315,53 EUR be PVM
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
1 p.o.d. Degalų nupylimo vožtuvų pirkimas
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations:
1 p. o. d. 677,40 EUR be PVM.
2 p. o. d. – Oro filtro įdėklų pirkimas
Lot nº: 2
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionPrix
3 p. o. d. – Krumpliaračių pirkimas
Lot nº: 3
4 p.o.d.- Riebokšlių pirkimas
Lot nº: 4
5 p.o.d.- Ventiliatoriaus ratų pirkimas
Lot nº: 5
6 p.o.d.- Hidraulinio grįžtamojo kontūro filtro elementų pirkimas
Lot nº: 6
7 p.o.d.- Tarpinės ir žiedų pirkimas
Lot nº: 7