II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на хранителни продукти, напитки /алкохолни и безалкохолни/ за нуждите на Дейност „Хранителен комплекс“ по обособени позиции“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на настоящата обществена поръчка е „Доставка на хранителни продукти, напитки /алкохолни и безалкохолни/ за нуждите на Дейност „Хранителен комплекс“ по обособени позиции“, както следва:
Доставка на мляко и млечни продукти; на месо, месни продукти и полуфабрикати; на риба и рибни продукти; на яйца и яйчни продукти; на масла и мазнини; на зърнени храни и храни на зърнена основа; на картофи и кореноплодни; на варива; на зеленчуци-сурови, сготвени, консервирани, замразени, изсушени и ферментирали; на плодове-пресни, замразени, изсушени, консервирани под формата на конфитюри и компоти; на „ядкови плодове и маслодайни семена; на захар, захарни и шоколадови изделия, мед; на подправки-пресни, изсушени; на други храни; на „готови за консумация храни в консервиран, замразен, концентриран или изсушен вид“; на кафе, чай и какао; на безалкохолни напитки; на пиво, вина и високоалкохолни напитки.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на варива за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03221210 Bohnen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на варива за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на „ядкови плодове и маслодайни семена“ за дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03111800 Samen von Obstbäumen und -sträuchern
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на „ядкови плодове и маслодайни семена“ за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на захар, захарни и шоколадови изделия, мед за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15831000 Zucker
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на захар, захарни и шоколадови изделия, мед за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на „готови за консумация храни в консервиран, замразен, концентриран или изсушен вид“ за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 15
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15897200 Nahrungsmittelkonserven
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на „готови за консумация храни в консервиран, замразен, концентриран или изсушен вид“ за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на кафе, чай и какао за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 16
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15861000 Kaffee
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на кафе, чай и какао за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на безалкохолни напитки за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 17
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15982000 Erfrischungsgetränke
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на безалкохолни напитки за Дейност „Хранителен комплекс".