Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Noodzakelijke vervanging en onderhoud netwerkcomponenten
Reference number: AW-559SGD / 140093SCD
II.1.2)Main CPV code32422000 Network components
II.1.4)Short description:
Betreft aanvullende levering bij de bestaande leverancier gebruikmakend van artikel 2.163d AW 2012. Noodzakelijke vervanging en onderhoud netwerkcomponenten ter overbrugging tot het doorlopen van een nieuwe aanbesteding. De initiële gunning is eerder aangekondigd onder TN 45761.
LET op: dit betreft alleen de verplichte publicatie cf. artikel 2.163d AW 2012 ten aanzien van een aanvullende levering. De genoemde datums ten aanzien van planning in deze publicatie zijn derhalve niet van toepassing. Tenderned biedt in dit geval geen andere mogelijkheid voor publicatie dan via een nieuwe publicatie ipv gebruik te maken van de initiële publicatie.
De aanbestedende dienst is reeds gestart met de voorbereiding op een nieuwe aanbesteding, zie hiervoor:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/262183/details
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72315000 Data network management and support services
50312300 Maintenance and repair of data network equipment
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaPrice