Suomija-Lahti: IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
2022/S 184-519709
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Monikanavainen asiakaspalveluratkaisu
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Hankintayksikkö pyytää tarjousta seuraavista palveluista ja näihin liittyvistä optioista:
• Monikanavainen asiakaspalveluratkaisu (CC)
Kyseessä olevan kokonaisuuden tarkemmat tiedot ja tarjousvaatimukset löytyvät tarjouspyynnön liitteestä 1, jossa on ilmoitettu tarjottavien palveluiden vähimmäis- ja laatuvaatimukset.
Konsulttina hankinnassa toimii Learnpoint Oy.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)64210000 Telefono ryšio ir duomenų perdavimo paslaugos
64227000 Kompleksinės telekomunikacijų paslaugos
64200000 Telekomunikacijų paslaugos
79342300 Su klientais susijusios paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: