Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по утвърдена транспортна схема в община Кирково за учебната 2021/2022г. и 2022/2023г.”
II.1.2)Основен CPV код60130000 Специализирани услуги за пътен превоз на пътници
II.1.4)Кратко описание:
Обект на настоящата обществена поръчка е "предоставяне на услуги" по смисъла на чл.3, ал.1, т.3 от ЗОП.
Предмет на обществената поръчка е: „Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по утвърдена транспортна схема в община Кирково за учебната 2021/2022г. и 2022/2023г.”, обособени в петдесет и една позиции.
Срокът на договорите е от 15.09.2021г. до 30.06.2023г.
Техническите изисквания са посочени в приложената "Документация" и в „Техническа спецификация“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Тихомир – Малкоч – Дековци – ДГ Тихомир.
Обособена позиция №: 49
II.2.2)Допълнителни CPV кодове60130000 Специализирани услуги за пътен превоз на пътници
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Тихомир – Малкоч – Дековци – ДГ Тихомир. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута – 9.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Бенковски - Горна Каялоба – Хюметлер - Долна Каялоба – Мъстанлар – Д. Могиляне – Горна Китна – Долна Китна - ДГ Бенковски.
Обособена позиция №: 51
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Бенковски - Горна Каялоба – Хюметлер - Долна Каялоба – Мъстанлар – Д. Могиляне – Горна Китна – Долна Китна - ДГ Бенковски. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута – 12.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Горски извор – СУ/ДГ Бенковски.
Обособена позиция №: 1
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Горски извор – СУ/ДГ Бенковски. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой пътуващи по маршрута – 33.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски - м. Дураклар - м. Топуклар - Дурмушлар - Черновежди – м. Воденска - СУ Бенковски.
Обособена позиция №: 2
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски - м. Дураклар - м. Топуклар - Дурмушлар - Черновежди – м. Воденска - СУ Бенковски. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой пътуващи по маршрута - 13.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Дюлево – Вратница – Горна Каялоба - СУ Бенковски
Обособена позиция №: 3
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Дюлево – Вратница – Горна Каялоба - СУ Бенковски. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой пътуващи по маршрута - 31.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Каялоба - Долна Каялоба – Могиляне – Д. Могиляне – СУ Бенковски.
Обособена позиция №: 4
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Каялоба - Долна Каялоба – Могиляне – Д. Могиляне – СУ Бенковски. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой пътуващи по направлението - 24.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Първенци – Козлево – Мъглене – мах. Манджалар - СУ Бенковски.
Обособена позиция №: 5
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Първенци – Козлево – Мъглене – мах. Манджалар - СУ Бенковски. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой пътуващи по направлението - 17.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Дрянова Глава – Медевци – Еровете – Янино - Растник - СУ/ДГ Бенковски.
Обособена позиция №: 6
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Дрянова Глава – Медевци – Еровете – Янино - Растник - СУ/ДГ Бенковски. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой пътуващи по направлението - 33.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Чичево – Караджовска – м. Горна - Дрангово – СУ Бенковски.
Обособена позиция №: 7
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Чичево – Караджовска – м. Горна - Дрангово – СУ Бенковски. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой пътуващи по направлението - 8.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Загорски – Мъженци – Ягнево – СУ/ДГ Бенковски
Обособена позиция №: 8
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Загорски – Мъженци – Ягнево – СУ/ДГ Бенковски. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой пътуващи по направлението - 16.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Добромирци – м. Бальовица – СУ Бенковски.
Обособена позиция №: 9
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Добромирци – м. Бальовица – СУ Бенковски. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой пътуващи по направлението - 29.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Горна Пресека – Долна Пресека – Пресека – ДГ Добромирци - СУ/ДГ Бенковски.
Обособена позиция №: 10
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – Горна Пресека – Долна Пресека – Пресека – ДГ Добромирци - СУ/ДГ Бенковски. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой пътуващи по направлението - 24.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – м. Кастелер – м. Хатиплер – Горна Китна – Китна – Деремале – Долна Китна - СУ Бенковски.
Обособена позиция №: 11
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Бенковски – м. Кастелер – м. Хатиплер – Горна Китна – Китна – Деремале – Долна Китна - СУ Бенковски. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой пътуващи по направлението - 29.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Дрангово – м. Балабанска - м. Горна – ОУ/ДГ Дрангово - м. Караджовска – ОУ/ДГ Дрангово.
Обособена позиция №: 12
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Дрангово – м. Балабанска - м. Горна – ОУ/ДГ Дрангово - м. Караджовска – ОУ/ДГ Дрангово. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой пътуващи по направлението - 24.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско - Орехово - Делвино - Раличево – Гривка – м. Храбрец – м. Люляк - СУ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 13
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско - Орехово - Делвино - Раличево – Гривка – м. Храбрец – м. Люляк - СУ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой пътуващи по маршрута - 11.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско - Средско – Воденичарско - СУ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 14
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско - Средско – Воденичарско - СУ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой пътуващи по маршрута - 10.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско - Пенковци - м. Бъдеще – СУ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 15
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско - Пенковци - м. Бъдеще – СУ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой пътуващи по маршрута - 13.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско - Вълчанка - СУ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 16
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско - Вълчанка - СУ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой пътуващи по маршрута - 17.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско – м. Айгър – ц.Чорбаджийско - СУ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 17
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджйско – м. Айгър – ц.Чорбаджийско - СУ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой пътуващи по направлението - 28.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско – м. Христова – ц. Чорбаджийско - СУ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 18
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджйско – м. Христова – ц. Чорбаджийско - СУ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой пътуващи по направлението - 13.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско – Старейшино - Подкова - СУ Чорбаджийско – Златолист - СУ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 19
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджйско – Старейшино - Подкова - СУ Чорбаджийско – Златолист - СУ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой пътуващи по направлението - 47.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско - Малко Домище – СУ/ДГ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 20
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджйско - Малко Домище – СУ/ДГ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой пътуващи по направлението - 4.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: Тихомир - Врана поляна – Кран – Кукуряк – м. Чаръкчийска – м. Аптийска – СУ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 21
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: Тихомир - Врана поляна – Кран – Кукуряк – м. Чаръкчийска – м. Аптийска – СУ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута - 11.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: Тихомир - Малкоч – Дековци – Тихомир – СУ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 22
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: Тихомир - Малкоч – Дековци – Тихомир – СУ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута - 7.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско - Гривяк – Самовила – Горна Махала - Секирка - Самокитка - СУ Чорбаджийско - ДГ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 23
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско - Гривяк – Самовила – Горна Махала - Секирка - Самокитка - СУ Чорбаджийско - ДГ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой пътуващи по маршрута - 14.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско – Горен Едил – СУ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 24
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско – Горен Едил – СУ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута – 4.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско – Долен Едил – м. Ветрен – СУ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 25
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско – Долен Едил – м. Ветрен – СУ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута - 18.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Тихомир - м. Спретиня – ОУ/ДГ Тихомир – м. Горна – ОУ/ДГ Тихомир – м. Чаръкчийска – м. Аптийска – м. Сапунджийска – Кукуряк – ц. Кукуряк – ДГ/ОУ Тихомир.
Обособена позиция №: 26
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Тихомир - м. Спретиня – ОУ/ДГ Тихомир – м. Горна – ОУ/ДГ Тихомир – м. Чаръкчийска – м. Аптийска – м. Сапунджийска – Кукуряк – ц. Кукуряк – ДГ/ОУ Тихомир. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой на пътуващите по маршрута - 25.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Тихомир – Малкоч - Дековци – ОУ Тихомир.
Обособена позиция №: 27
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Тихомир – Малкоч - Дековци – ОУ Тихомир. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой на пътуващите по маршрута - 25.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Тихомир – Врана поляна – Кран – ДГ/ОУ Тихомир.
Обособена позиция №: 28
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Тихомир – Врана поляна – Кран – ДГ/ОУ Тихомир. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута - 12.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Старово – Подвис - Брегово – м. Студена - м. Летовница - ОУ Старово – м. Кос – м. Ковачево – м. Целина – ОУ/ДГ Старово.
Обособена позиция №: 29
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Старово – Подвис - Брегово – м. Студена - м. Летовница - ОУ Старово – м. Кос – м. Ковачево – м. Целина – ОУ/ДГ Старово. За изпълнени на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой на пътуващите по направлението - 23.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Старово – Стоманци – м. Топчоолар – м. Ловница – ОУ/ДГ Старово.
Обособена позиция №: 30
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Старово – Стоманци – м. Топчоолар – м. Ловница – ОУ/ДГ Старово. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута – 16.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Фотиново – м. Прогрес – Кърчовско – Метличина – ОУ Фотиново.
Обособена позиция №: 31
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Фотиново – м. Прогрес – Кърчовско – Метличина – ОУ Фотиново. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута – 9.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Фотиново – Дюлица – м. Бял камък – м. Бор – м. Загоричане – ОУ Фотиново.
Обособена позиция №: 32
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Фотиново – Дюлица – м. Бял камък – м. Бор – м. Загоричане – ОУ Фотиново. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой на пътуващите по маршрута – 30.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково – м. Целина - м. Кос – Старово – Ковачево – м. Тютюнка – м. Студена – Брегово – м. Подвис – Прогрес – Кърчовско – Метличина – Хаджийско – м. Воден - СУ Кирково.
Обособена позиция №: 33
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково – м. Целина - м. Кос – Старово – Ковачево – м. Тютюнка – м. Студена – Брегово – м. Подвис – Прогрес – Кърчовско – Метличина – Хаджийско – м. Воден - СУ Кирково. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой на пътуващите по направлението – 27.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково – ц. Фотиново – Загоричане – м. Фотиново - СУ Кирково.
Обособена позиция №: 34
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково – ц. Фотиново – Загоричане – м. Фотиново - СУ Кирково. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута - 19.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково – Стоманци – Дюлица – м. Бор – м. Бял камък – Върбен – м. Вранево - СУ Кирково.
Обособена позиция №: 35
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково – Стоманци – Дюлица – м. Бор – м. Бял камък – Върбен – м. Вранево - СУ Кирково. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута - 20.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково – Лозенградци – Шумнатица – Априлци – ДГ Горно Кирково - СУ Кирково.
Обособена позиция №: 36
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково – Лозенградци – Шумнатица – Априлци – ДГ Горно Кирково - СУ Кирково. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута – 15.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково – Шумнатица /Горна махала/ - СУ Кирково.
Обособена позиция №: 37
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково – Шумнатица /Горна махала/ - СУ Кирково. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута – 16
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково - Горно Къпиново - Долно Къпиново - Райково – Джерово - Яковица – СУ Кирково.
Обособена позиция №: 38
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково - Горно Къпиново - Долно Къпиново - Райково – Джерово - Яковица – СУ Кирково. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута - 17.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково – Чакаларово - Кремен – СУ Кирково.
Обособена позиция №: 39
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково – Чакаларово - Кремен – СУ Кирково. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой на пътуващите по маршрута - 31.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково – Малка Първица - Домище – СУ Кирково.
Обособена позиция №: 40
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Кирково – Малка Първица - Домище – СУ Кирково. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута - 11.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Чакаларово – Горно Къпиново – Долно Къпиново – Райково – ОУ Чакаларово.
Обособена позиция №: 41
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ОУ Чакаларово – Горно Къпиново – Долно Къпиново – Райково – ОУ Чакаларово. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по направлението - 16.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Фотиново – Дюлица – м. Бял камък – м. Бор - Малко Загоричане – ДГ Хаджийско – м. Воден – ц. Фотиново – ДГ Фотиново.
Обособена позиция №: 43
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Фотиново – Дюлица – м. Бял камък – м. Бор - Малко Загоричане – ДГ Хаджийско – м. Воден – ц. Фотиново – ДГ Фотиново. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута – 15.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Хаджийско – м. Воден – Брегово – Подвис – м. Студена – ДГ Старово – Кърчовско - Метличане – ДГ Хаджийско.
Обособена позиция №: 44
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Хаджийско – м. Воден – Брегово – Подвис – м. Студена – ДГ Старово – Кърчовско - Метличане – ДГ Хаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута – 15.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Горно Кирково – Домище – Крилатица – ДГ Завоя - ц. Кирково – ДГ Горно Кирково.
Обособена позиция №: 45
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Горно Кирково – Домище – Крилатица – ДГ Завоя - ц. Кирково – ДГ Горно Кирково. За изпълнение на линията е необходим автобус с над 22 места. Брой на пътуващите по маршрута – 27.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Чорбаджийско – Средско – м. Воденичарско - Вълчанка – м. Пенковци – м. Айгър – ДГ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 46
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Чорбаджийско – Средско – м. Воденичарско - Вълчанка – м. Пенковци – м. Айгър – ДГ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута – 15.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Чорбаджийско – Старейшино – Подкова – Златолист – Старо Чорбаджийско – ДГ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 47
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Чорбаджийско – Старейшино – Подкова – Златолист – Старо Чорбаджийско – ДГ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута – 17.
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Чорбаджийско – Трепетлика – Горен Едил - Долен Едил - Ветрен – ДГ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 48
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: ДГ Чорбаджийско – Трепетлика – Горен Едил - Долен Едил - Ветрен – ДГ Чорбаджийско. За изпълнение на линията е необходим автобус с до 22 места. Брой на пътуващите по маршрута – 15.