Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на химикали, сертифицирани референтни материали (СРМ), референтни материали (РМ) и други за нуждите на ИАОС
II.1.2)Основен CPV код33696300 Химически реактиви
II.1.4)Кратко описание:
Доставката на химикали, реактиви, разтворители, тест набори, буфери, микробиологични среди, сравнителни референтни материали и референтни материали и други е от изключително значение за подсигуряване на аналитичната дейност на лабораториите към ИАОС, както и за осъществяване на вътрешнолабораторен качествен контрол при провеждане на изпитванията на компонентите и факторите на околната среда за реализиране на ангажиментите към НСМОС, РИОСв и БД, както и поддържане на необходимото качество съгласно изискванията на БДС EN ISO/IEC 17025.
Раздел VІ: Допълнителна информация