Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Support Services on Deforestation, EU Timber Regulation and FLEGT Regulation
Reference number: ENV/2020/OP/0039
II.1.2)Main CPV code90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
The object of this contract is to:
1. Provide support to the European Commission and the EU Member States in implementing the EU Communication on ‘Stepping up EU Action to Protect and Restore the World’s Forests’ (‘Deforestation Communication’); and
2. Provide support to the European Commission and the EU Member States in the implementation and enforcement of the EU Timber Regulation and the Forest Law Enforcement, Governance and Trade (FLEGT) Regulation.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90700000 Environmental services
II.2.4)Description of the procurement:
Support services on deforestation, EU Timber Regulation and FLEGT Regulation.
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Paramos paslaugos miškų kirtimo, ES Medienos reglamento ir FLEGT reglamento klausimais
Nuorodos numeris: ENV/2020/OP/0039
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šios sutarties tikslas:
1. teikti paramą Europos Komisijai ir ES valstybėms narėms įgyvendinant ES komunikatą dėl „ES veiksmų stiprinimo siekiant apsaugoti ir atkurti pasaulio miškus“ („Komunikatas dėl miškų kirtimo“); ir
2. teikti paramą Europos Komisijai ir ES valstybėms narėms įgyvendinant ir vykdant ES Medienos produktų reglamentą ir Miškų teisės aktų vykdymo, miškų valdymo ir prekybos mediena reglamentą (FLEGT).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Paramos paslaugos miškų kirtimo, ES Medienos reglamento ir FLEGT reglamento klausimais.