II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 254058920201.3
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33690000 Varia
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Acord-cadru furnizare medicamente conf fisei de date si caietului de sarcini.Conform art.161dinL.98/2016 Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare /inf.suplimentare in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunere ofertelor in anuntul de participare.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 33 768 564.08 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 173
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 173
Der öffentliche Auftraggeber behält sich das Recht vor, Aufträge unter Zusammenfassung der folgenden Lose oder Losgruppen zu vergeben:
"oferta se poate depune pentru unul sau mai multe loturi”
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 108
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33690000 Varia
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Preis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
CINACALCETUM 30 mg COMPR. FILM.
Los-Nr.: 59
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
"5 ml soluţie injectabilă conţin hemoderivat deproteinizat din sânge de viţel (exprimat în substanţă uscată) 200 mg sub formă de soluţie concentrată 1113 mg. SOL. INJ. FIOLA "
Los-Nr.: 160
"5 ml soluţie injectabilă conţin hemoderivat deproteinizat din sânge de viţel (exprimat în substanţă uscată)
200 mg sub formă de soluţie concentrată 1113 mg. SOL. INJ. FIOLA
"
Nevirapinum compr. 400mg / CPR
Los-Nr.: 165
INSULINUM ASPART 100 ui/ml SOL. INJ. (pen-uri) x 3ml
Los-Nr.: 49
FENTANYLUM 50 micro grame/ora PLASTURE TRANSDE RMIC
Los-Nr.: 51
DARBEPOE TINUM ALFA 40 mcg/0 .4 ml SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA..
Los-Nr.: 75
MORPHYNUM 20 mg/ml SOL. INJ. FIOLA
Los-Nr.: 86
COMBINATII (CALCIPOTRIOLUM + BETAMETHASONUM) 50 microgr/ 0,5 mg/g (GEL) FL
Los-Nr.: 3
ALFACALCIDOLUM 0,50 mcg CAPS MOI
Los-Nr.: 57
COMBINATII 80 mg/20 mg (EXTRACT VALERIANA 80mg+ FENOBARBITAL 20mg) /COMPR.
Los-Nr.: 84
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
DENOSUMAB 70 mg/ml (120 mg denosumab in 1.7 ml solutie injectabila) FLACON
Los-Nr.: 72
MEBEVERINUM 200 mg (CAPS. ELIB. PREL.)
Los-Nr.: 20
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
COMBINATII (METRONIDAZOLUM + CLOTRIMAZOLUM) 500mg/200mg / OVULE
Los-Nr.: 90
NITROGLYCERINUM 1 MG/ ML - 10ML / FI
Los-Nr.: 145
BUTYLSCOPOLAMMONII BROMIDUM 10mg SUPOZ.
Los-Nr.: 171
DOXORUBICINUM 2 mg/ml CONC. PT. SOL. PERF. FLACON x5ml
Los-Nr.: 147
COMBINATII (CEFOPERAZONUM + SULBACTAMUM)1000 mg/ 1000 mg (PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.) FLACON
Los-Nr.: 6
MANNITOLUM 200 g/l SOL. PERF. PUNGA x 250 ml
Los-Nr.: 121
DEXAMETHASONUM 8 mg/2 ml SOL. INJ. FIOLA
Los-Nr.: 56
INSULINE UMANE 100 ui/ml -3 ml (25100 UI/ml) SUSP. INJ. IN CARTUS
Los-Nr.: 43
PROPAFENONUM 70 mg/20 ml SOL. INJ. FIOLA
Los-Nr.: 70
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 54
PEGFILGRASTINUM 6mg (SOL. INJ. IN SERIGA PREUMPLUTA)
Los-Nr.: 2
ACIDUM ALPHA - LIPOICUM 600 mg/50 ml (SOL. PERF.)/ FLACON
Los-Nr.: 22
METHYLPREDNISOLONUM 16 MG / CPR
Los-Nr.: 154
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
EPOETINUM BETA 4000 UI / 0,3 ML / SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPL UTA
Los-Nr.: 124
FENTANYLUM 200 mcg COMPR.SUBLINGUALE
Los-Nr.: 130
FENTANYLUM 100 mcg COMPR. SUBLINGUALE
Los-Nr.: 129
FILGRASTIMUM (G- CSF)30MU/0,5 ml (SOL. INJ. SAU. PERF. IN SERINGA PREUMPLUTA)
Los-Nr.: 4
METHYLPR EDNISOLO NUM ACEPONAT -1 mg/g UNGUENT (TUB 50 g)
Los-Nr.: 37
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
ARIPIPRAZOLUM 400 mg (PULB. + SOLV. PT. SUSP. INJ. CU ELIB. PREL.) FLACON
Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 152
COMBINATII- IHTIOL 1,5% EXTR. HAMAMELIS 0,1% GR+ OXID ZN 15 GR + BORAX 0,1% GR 40GR / TUB
Los-Nr.: 107
COMPLEX DE FIER (III) IZOMALTOZAT 100 mg/ ml SOL. INJ./PERF. FIOLA x 1ml
Los-Nr.: 123
COMBINATII- EMULSIE LIPIDICA, AMINOCIACIZI SI ELECTROLITI, GLUCOZA - EMULSIE PERFUZABILA IN SAC TRICOMPARTIMENTAT x 1440ML/ SAC
Los-Nr.: 62
CARBAZOCHROMI SALICYLAS 1,5 mg/ 5 ml (SOL. INJ./PERF.) FIOLA
Los-Nr.: 16
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
NIMODIPINUM 30 mg COMPR. FILM.
Los-Nr.: 144
AMOXICILL INUM + ACIDUM CLAVULAN ICUM 875 mg/125 mg (COMPR. FILM.)
Los-Nr.: 23
COMBINATII ( betametazona dipropionat 0,5mg, clotrimazol 10mg si gentamicina sulfat 1mg)/g CREMA - TUB
Los-Nr.: 99
COMBINATII (BETAMETAZONA 0.5 MG+GENTAMICINA 1 MG) UNGUENT - TUB
Los-Nr.: 100
AMLODIPINA SUB FORMA DE BESILAT 5 MG / CPR
Los-Nr.: 112
COMBINATII ( ACIDUM FUSIDICUM + BETAMETHASONUM) 20 MG. / 1 MG. / GRAM - CREMA / TUB
Los-Nr.: 157
COMBINATII ( ACIDUM FUSIDICUM + BETAMETHASONUM) 20 MG / 1 MG / GRAM - CREMA / TUB
DEXPANTHENOLUM 5% GEL OFT. TUB
Los-Nr.: 132
KETOCONAZOLUM 20 mg/g (CREMĂ) TUB
Los-Nr.: 65
CLOPIDOGREL (SUB FORMA DE HIDROGENSULFAT ) 75 MG / CPR. FILM.
Los-Nr.: 113
OXYCODONUM 40 mg /COMPR. ELIB. PREL.
Los-Nr.: 31
COMBINATII (INSULINE GLARGINE + LIXISENATIDUM) 100 unita ti/ml + 50 microgra me/ml SOL. INJ. IN STILOU INJECTOR (PEN) PREUMPLUT STILOU INJECT.
Los-Nr.: 96
PERTUZUMABUM 420 mg/CONC. PT. SOL. PERF./ FLACON
Los-Nr.: 126
PANTOPRAZOLUM 40 mg (PULB. PT. SOL. INJ.) FLACON
Los-Nr.: 26
INDOMETACINUM 50 mg / SUPOZ.
Los-Nr.: 53
IMUNOGLOBULINA ANTIRABICA UMANA 150 UI/m l SOL. INJ. FLACON
Los-Nr.: 166
DOXORUBICINUM LIPOZOMALA 2 mg/ml CONC. PT. SOL. PERF. x 10ml FLACON
Los-Nr.: 79
INSULINUM GLARGINE 300UI/ML SOL. INJ. 1.5 ML IN STILOU INJECTOR PREUMPLUT / STILOU INJECT.
Los-Nr.: 95
FILGRASTIMUM (G- CSF)48MU/0,5 ml (SOL. INJ. SAU. PERF. IN SERINGA PREUMPLUTA)
Los-Nr.: 8
DABIGATRANUM ETEXILATUM 110 mg / CAPS
Los-Nr.: 102
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 106
INDOMETACINUM, 1 mg/ml PIC. OFT. SOL. FLACON
Los-Nr.: 164
RIVAROXABANUM 10 MG/ COMPR. FILM.
Los-Nr.: 125
FONDAPARINUX SODIUM 7.5 mg/ 0.6 ml / SOL. INJ. ÎN SERINGĂ PREUMPLUTĂ
Los-Nr.: 28
CHLORQUINALDOLUM 100 MG / CPR
Los-Nr.: 133
FURAZOLIDONUM 100 MG / CPR
Los-Nr.: 134
SACCHAROMYCES BOULARDII 250 MG/ CPS
Los-Nr.: 136
PYRIDOXINUM 50 mg/2 ml SOL. INJ. FIOLA
Los-Nr.: 44
PANITUMUMABUM 20 mg/ ml conc pt sol perf 1fl x 20ml FLACON
Los-Nr.: 78
METOCLOPRAMIDUM 5mg/ ml (SOL. INJ.) FIOLA
Los-Nr.: 17
SULODEXIDUM 600ULS/2 ml SOL. INJ. FIOLA
Los-Nr.: 119
CYANOCOBALAMINUM 50 mcg/ ml SOL. INJ. FIOLA
Los-Nr.: 85
SALBUTAMOLUM 100 mcg/ doza (SUSP. INHAL. PRESURIZATA)FLACON
Los-Nr.: 19
DOMPERIDONUM 10 mg / COMPR. FILM
Los-Nr.: 30
REPAGLINIDUM 0.5 mg COMPR.
Los-Nr.: 81
TRAMADOLUM 100 mg/2 ml SOL. INJ. FIOLA
Los-Nr.: 60
METHYLPREDNISOLONUM 500 mg PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ. / PERF. FLACON
Los-Nr.: 69
PAROXETINUM 20 mg COMPR. FILM.
Los-Nr.: 27
CLORHIDRAT DE OXITETRACICLINA 0,255 MG + HIDROCORTIZON 0,085 G SPRAY CUTANAT TUB
Los-Nr.: 67
COMPLEX DE ANTIINHIBITORI AI COAGULARII PULB. + SOLV. PT. SOL. PERF. 50 UI /FL 1000U/FL
Los-Nr.: 167
LACTULOSUM 66.7% -LICHID ORAL FLACON
Los-Nr.: 39
" COMBINATII (carbonat de calciu 489 mg, carbonat de magneziu 11 mg şi trisilicat de magneziu 6 mg.) COMPR. MASTICABIL "
Los-Nr.: 168
" COMBINATII (carbonat de calciu 489 mg, carbonat de magneziu 11 mg şi
trisilicat de magneziu 6 mg.) COMPR. MASTICABIL
COMBINATII (METRONI DAZOLUM + CLOTRIMA ZOLUM) flacoane PVC-PE x 10 ml + flacoane PEJD x 130 ml + canule (3 ani) CUTIE
Los-Nr.: 170
CARVEDILOLUM 12.5 mg COMPR.
Los-Nr.: 110
ROCURONIUM BROMIDE 10 mg/ml SOL. INJ./PERF. FLACON
Los-Nr.: 172
ACENOCUMAROLUM 4MG / COMP
Los-Nr.: 158
CHLORAMBUCILUM 2 MG CPR.FILM. / CPR.FILM.
Los-Nr.: 137
GENTAMICINUM 3MG/ML PIC. OFT. SOL. FLACON 10ML
Los-Nr.: 52
VORICONAZOLUM 50 mg COMPR. FILM.
Los-Nr.: 148
METOPROLOLUM 50 mg / COMPR. FILM. ELIB. PREL. ..
Los-Nr.: 29
DABIGATRANUM ETEXILATUM 150 mg CAPS.
Los-Nr.: 88
ETOMIDATUM 2 mg/ml EMULSIE INJ. FIOLA
Los-Nr.: 155
DARBEPOE TINUM ALFA 30 mcg/0 .3 ml SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA
Los-Nr.: 74
BISMUTHI OXIDE 120 MG COMPR. FILM.
Los-Nr.: 66
MORPHYNUM 60 mg COMPR. FILM. ELIB. PREL.
Los-Nr.: 36
METFORMINUM 750 mg /CPR. ELIB. PREL.
Los-Nr.: 153
COMBINATII (METRONI DAZOLUM + CLOTRIMA ZOLUM)500 mg/100 mg OVULE
Los-Nr.: 169
HEPARINUM 5000 UI/ML SOL. INJ. FIOLA
Los-Nr.: 140
(Clorura de benzalconiu+Digluconat de clorhexidina)5mg/2mg/ml SOLUTIE CUTANATA , FLACON
Los-Nr.: 141
IRINOTECANUM LIPOSOMALUM 4,3 mg/ ml CONC. PT. DISPERSIE PERF. FLACON
Los-Nr.: 142
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 55
OXYCODONUM 80 mg/COMPR. ELIB. PREL.
Los-Nr.: 32
METHYLDOPUM 250 mg COMPR.
Los-Nr.: 35
MAGNESII SULFAS 2 g/10 ml CONC. PT. SOL. PERF. FIOLA
Los-Nr.: 139
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 135
COMBINATII ( LIPIDE ) - 200 g/1000 ML - PUNGA 500 ml emulsie perfuzabila)
Los-Nr.: 64
COMBINATII (CLORURA DE SODIU 6,80G, CLORURA DE POTASIU 0,3G, CLORURA DE MAGNEZIU HEXAHIDRAT 0,2G, CLORURA DE CALCIU DIHIDRAT 0.37G, ACETAT DE SODIU TRIHIDRAT 3.27G, ACID L-MALIC 0.67 G)SOL. PERF. 500 ML/ FL
Los-Nr.: 10
COMBINATII (LIDOCAIN A + LEVOMENTOL + FENOL) FLACON
Los-Nr.: 173
ACECLOFENACUM 100 MG / CPR
Los-Nr.: 162
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 161
LIDOCAINUM 4.6 mg/doza spray, fl. 50ml x 38 g sol
Los-Nr.: 47
VINBLASTINUM 1 mg/ml SOL. INJ. FLACON 10 ML
Los-Nr.: 120
INSULINE UMANE 100 ui/ml- 3 ml CARTUS
Los-Nr.: 41
BRENTUXIMAB VEDOTIN 50 MG PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. FLACON
Los-Nr.: 101
DARBEPOE TINUM ALFA 20 mcg/0 .5 ml SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA
Los-Nr.: 73
PANITUMUMABUM 20 mg/ ml conc pt sol perf 1fl x 5ml FLACON
Los-Nr.: 77
HIALURONAT DE SODIU, DIGLUCONAT DE CLORHEXIDINA 20%, ULEI DE MIGDALE * 60 GR /TUB
Los-Nr.: 115
NATRII HIDROGENII CARBONAS 8.4% SOL. PERF. FLACON x 100ml
Los-Nr.: 122
COMBINATII (BETAMET HASONUM + ACIDUM SALICYILIC UM) 0.64 mg + 30 mg /g TUB
Los-Nr.: 156
ACIDUM VALPROICUM+ SARURI 500 mg CAPS. MOI GASTROREZ.
Los-Nr.: 131
SULFAMETOXAZOL UM + TRIMETHO PRIMUM 400 mg/80 mg COMPRIMATE
Los-Nr.: 21
DARBEPOE TINUM ALFA 60 mcg/0 .3 ml SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA
Los-Nr.: 76
DIHYDROCODEINUM 60 MG /compr. elib. prel.
Los-Nr.: 146
CARBETOCINUM 100 mcg/ ml SOL. INJ/ FLACON
Los-Nr.: 138
NIMODIPINUM 10 mg/50 ml SOL.PERF. FLACON
Los-Nr.: 143
NATRII CHLORIDUM 0,9% 1000 ml flacon monobloc din polietilena
Los-Nr.: 9
CARIPRAZINUM 1,5 MG CAPS / CAPS
Los-Nr.: 127
BENZYLPENICILLINUM NA 1000000 ui PULB. PT. SOL. INJ. FLACON
Los-Nr.: 117
SIMETICONUM 240 mg/ CAPS.
Los-Nr.: 13
CEFTAZIDIMUM 1 g (PULB. PT. SOL. INJ./PERF.) FLACON
Los-Nr.: 5
PARACETAMOLUM 120 mg/5ml - FL 100ML/ / FL
Los-Nr.: 116
METAMIZOLUM NATRICUM 1 g/2 ml SOL. INJ. FIOLA
Los-Nr.: 82
NALOXONUM 0.4 mg/ ml SOL. INJ. / PERF. FIOLE
Los-Nr.: 40
AMIKACINUM 500 mg/2 ml SOL. INJ. FLACON
Los-Nr.: 45
FERRI CARBOXYMALTOSUM 50 mg/m l (SOL. INJ. / PERF.) FLAC.
Los-Nr.: 1
COMBINATII (ACIDUM FUSIDICUM + HYDROCO RTISONUM)20 MG/10G pe gram CREMA TUB
Los-Nr.: 34
CEFTRIAXONUM 250 mg PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. FLACON
Los-Nr.: 89
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
COMBINATII (clorhidrat de L-arginină 50 g și sorbitol 100 g. ) 50 mg/ml+100 mg/ml soluţie perfuzabilă FLACON x250ML
Los-Nr.: 163
CYTARABINUM 100 mg /ml SOL. INJ./PERF. FLACON 10ML
Los-Nr.: 61
BETAMETHASONUM 1mg/g UNGUENT *20g / TUB
Los-Nr.: 159
DULAGLUTIDUM 1,5 mg/0,5 ml SOL. INJ. PEN
Los-Nr.: 50
ARIPIPRAZOLUM 7,5 mg/ ml SOL. INJ. FLACON
Los-Nr.: 94
DROTAVERINUM 40 mg/2 ml SOL. INJ. FIOLA
Los-Nr.: 87
COMBINATII (TRAMAD OLUM + PARACETA MOLUM) 37.5 mg/ 325 mg COMPR. FILM.
Los-Nr.: 42
BENZYLPENICILLINUM NA 400 000 UI PULB. PT. SOL. INJ. FLACON
Los-Nr.: 118
ACIDUM URSODEO XYCHOLIC UM 250 mg/ CAPS.
Los-Nr.: 12
OCTREOTIDUM 0.1 mg/ ml ( SOL. INJ.\perf) FIOLA
Los-Nr.: 33
ROSUVASTATINUM 20 mg COMPR. FILM.
Los-Nr.: 111
ALFACALCIDOLUM 0.25 mcg CAPS. MOI
Los-Nr.: 58
LACTOBACILLUS CASEI SUBSPECIA DG 8 mld CELULE VII, FL 10 ML MONODOZE / FLACON
Los-Nr.: 92
TICAGRELOR 90 MG/ CPR.FILM. CUTIE
Los-Nr.: 91
FACTOR VIII DE COAGULARE SI FACTOR VON WILLEBRAND 500UI/375 UI (PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ.) KIT (Cutie cu 1 flacon monodoza cu pulbere pentru solutie injectabila + 1 flacon monodoza cu solvent + 1 set de transfer/filtru + 1 seringa de unica folosinta(5 ml) + 1 ac de unica folosinta + 1 set de perfu
Los-Nr.: 38
FACTOR VIII DE COAGULARE SI FACTOR VON WILLEBRAND 500UI/375 UI (PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ.) KIT (Cutie cu 1 flacon monodoza cu pulbere pentru solutie injectabila + 1 flacon monodoza cu solvent + 1 set de transfer/filtru + 1 seringa de unica folosinta(5 ml) + 1 ac de unica folosinta + 1 set de perfuzie)
THIAMAZOLUM 5 mg COMPR. FILM.
Los-Nr.: 149
MOROCTOCOG ALFA (FACTOR VIII DE COAGULARE RECOMBINANT) 500UI PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ. /FL
Los-Nr.: 103
FUROSEMIDUM 10 mg/m l SOL. INJ. FIOLA
Los-Nr.: 46
IRINOTECANUM 20 mg/ml CONC. PT. SOL. PERF. FLACON x 2ml
Los-Nr.: 68
MOROCTOCOG ALFA (FACTOR VIII DE COAGULARE RECOMBINANT) 1000UI PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ. /KIT
Los-Nr.: 104
RALOXIFENUM 60 mg COMPR. FILM.
Los-Nr.: 150
SERTRALINUM 100 mg COMPR. FILM.
Los-Nr.: 109
METFORMINUM 1000 mg COMPR.FILM.
Los-Nr.: 151
EMPAGLIFLOZIN 10 MG / CPR.FILM.
Los-Nr.: 97
EMPAGLIFLOZIN 25 MG / CPR.FILM.
Los-Nr.: 98
PROMETHAZINUM 5 mg/5 ml (SIROP) FLAC
Los-Nr.: 80
NEBIVOLOL 5 MG (SUB FORMA DE CLORHIDRAT DE NEBIVELOL): 2,5 MG DNEBIVELOL SI 2,5 MG L-NEBIVELOL / CPR
Los-Nr.: 114
FENTANYLUM 25 micro grame/ora PLASTURE TRANSDE RMIC
Los-Nr.: 48
ACIDUM FOLICUM 5 mg COMPR. FILM.
Los-Nr.: 93
THIAMINUM 100 mg/2 ml SOL. INJ. FIOLE
Los-Nr.: 83
CARIPRAZINUM 3 MG CAPS / CAPS
Los-Nr.: 128
TROPICAMIDUM 5mg/ ml SOL.OFT. FLACON 10ml
Los-Nr.: 71
NONACOG ALFA (FACTOR IX DE COAGULARE RECOMBINANT) 500UI PULB + SOL V. PT. SOL. INJ FLACON
Los-Nr.: 105
COMBINATII AMINOACIZI (ISOLEUCINA, LEUCINA, LIZINA, TAURINA) 10% - 500 ML FLACON
Los-Nr.: 63
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bunuri - 521954-2021
România-Râmnicu Vâlcea: Diverse medicamente
2021/S 201-521954
Anunț de participare
Produse
Temei juridic:
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Diverse medicamente
Număr de referinţă: 254058920201.3
II.1.2)Cod CPV principal
33690000 Diverse medicamente
II.1.4)Descriere succintă:
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 33 768 564.08 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: da
Pot fi depuse oferte pentru numărul maxim de loturi: 173
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 173
Autoritatea contractantă îşi rezervă dreptul de a atribui contracte prin combinarea următoarelor loturi sau grupuri de loturi:
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
DIOSMECTITA 3 GR / PLIC
Lot nr.: 108
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Lot nr.: 59
Lot nr.: 160
Lot nr.: 165
Lot nr.: 49
Lot nr.: 51
Lot nr.: 75
Lot nr.: 86
Lot nr.: 3
Lot nr.: 57
Lot nr.: 84
CLOZAPINUM 100 MG/ CPR
Lot nr.: 14
Lot nr.: 72
Lot nr.: 20
TIAPRIDUM 100 mg COMPR.
Lot nr.: 18
Lot nr.: 90
Lot nr.: 145
Lot nr.: 171
Lot nr.: 147
Lot nr.: 6
Lot nr.: 121
Lot nr.: 56
Lot nr.: 43
Lot nr.: 70
FUROSEMIDUM 40mg COMPR
Lot nr.: 54
Lot nr.: 2
Lot nr.: 22
Lot nr.: 154
SULPIRIDUM 50 mg CAPSULE
Lot nr.: 24
Lot nr.: 124
Lot nr.: 130
Lot nr.: 129
Lot nr.: 4
Lot nr.: 37
BROMHEXINUM 8 mg / CPR
Lot nr.: 11
Lot nr.: 7
TRAMADOLUM 100 MG/ CPR.
Lot nr.: 152
TRAMADOLUM 100 MG/ CPR
Lot nr.: 107
Lot nr.: 123
Lot nr.: 62
Lot nr.: 16
AMISULPRIDUM 400 mg /CPR
Lot nr.: 15
Lot nr.: 144
Lot nr.: 23
Lot nr.: 99
Lot nr.: 100
Lot nr.: 112
Lot nr.: 157
Lot nr.: 132
Lot nr.: 65
Lot nr.: 113
Lot nr.: 31
Lot nr.: 96
Lot nr.: 126
Lot nr.: 26
Lot nr.: 53
Lot nr.: 166
Lot nr.: 79
Lot nr.: 95
Lot nr.: 8
Lot nr.: 102
FURAZOLIDONUM 25MG / CPR
Lot nr.: 106
Lot nr.: 164
Lot nr.: 125
Lot nr.: 28
Lot nr.: 133
Lot nr.: 134
Lot nr.: 136
Lot nr.: 44
Lot nr.: 78
Lot nr.: 17
Lot nr.: 119
Lot nr.: 85
Lot nr.: 19
Lot nr.: 30
Lot nr.: 81
Lot nr.: 60
Lot nr.: 69
Lot nr.: 27
Lot nr.: 67
Lot nr.: 167
Lot nr.: 39
Lot nr.: 168
Lot nr.: 170
Lot nr.: 110
Lot nr.: 172
Lot nr.: 158
Lot nr.: 137
Lot nr.: 52
Lot nr.: 148
Lot nr.: 29
Lot nr.: 88
Lot nr.: 155
Lot nr.: 74
Lot nr.: 66
Lot nr.: 36
Lot nr.: 153
Lot nr.: 169
Lot nr.: 140
(Clorura de benzalconiu+Digluconat de clorhexidina)5mg/2mg/ml SOLUTIE CUTANATA , FLACON
Lot nr.: 141
Lot nr.: 142
SUCRALFATUM 1 g COMPR.
Lot nr.: 55
Lot nr.: 32
Lot nr.: 35
Lot nr.: 139
GLICLAZIDUM 60 MG / COMP
Lot nr.: 135
Lot nr.: 64
Lot nr.: 10
Lot nr.: 173
Lot nr.: 162
SUCRALFATUM 1g COMPR.
Lot nr.: 161
Lot nr.: 47
Lot nr.: 120
Lot nr.: 41
Lot nr.: 101
Lot nr.: 73
Lot nr.: 77
Lot nr.: 115
Lot nr.: 122
Lot nr.: 156
Lot nr.: 131
Lot nr.: 21
Lot nr.: 76
Lot nr.: 146
Lot nr.: 138
Lot nr.: 143
Lot nr.: 9
Lot nr.: 127
Lot nr.: 117
Lot nr.: 13
Lot nr.: 5
Lot nr.: 116
Lot nr.: 82
Lot nr.: 40
Lot nr.: 45
Lot nr.: 1
Lot nr.: 34
Lot nr.: 89
SILIBINUM 150 mg COMPR.
Lot nr.: 25
Lot nr.: 163
Lot nr.: 61
Lot nr.: 159
Lot nr.: 50
Lot nr.: 94
Lot nr.: 87
Lot nr.: 42
Lot nr.: 118
Lot nr.: 12
Lot nr.: 33
Lot nr.: 111
Lot nr.: 58
Lot nr.: 92
Lot nr.: 91
Lot nr.: 38
Lot nr.: 149
Lot nr.: 103
Lot nr.: 46
Lot nr.: 68
Lot nr.: 104
Lot nr.: 150
Lot nr.: 109
Lot nr.: 151
Lot nr.: 97
Lot nr.: 98
Lot nr.: 80
Lot nr.: 114
Lot nr.: 48
Lot nr.: 93
Lot nr.: 83
Lot nr.: 128
Lot nr.: 71
Lot nr.: 105
Lot nr.: 63