Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Staszic-Wujek Ruch Murcki-Staszic – nr grupy 292-11-01.
Referenznummer der Bekanntmachung: 622200543
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42419800 Teile für Förderer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1.Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2.Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3.Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4.W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
5.Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
6.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA. Szczegółowy opis zawarto w SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1 - BELKA - PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42419800 Teile für Förderer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w Załączniku Nr 1 i 2 do SWZ.
Zadanie nr 2 - KOZIOŁ - PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200
Los-Nr.: 2
Zadanie nr 3 - UCHWYT - PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200
Los-Nr.: 3
Zadanie nr 4 - WSPORNIK - PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200
Los-Nr.: 4
Zadanie nr 5 - NAKŁADKA GÓRNA- PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200
Los-Nr.: 5